Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam-e neki vagy nem?

Elmondjam-e neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom legyen a neve Lili.Joban vagyunk nagyon.A legjobb baratno es a sima barat kozott van a baratsagunk.Szinte legjobb baratnom.Van egy baratja legyen a neve Lali.Lalinak a haverja az en masik legjobb baratnom pasija.A legjobb bratnom elmondta hogy Lali azert jar Lilivel,hogy csak szexeljenek.Szoval a fiunak a kapcsolat mar csak a szexrol szol.Nem tudom,hogy mit csinaljak elmondjam-e neki vagy ne.Mert ha elmondom lehet,hogy viszajut a Lali haverjanak a fulebe es akkor a masik legjobb baratnom megharagszik ram,hogy o elmonodtt nekem valamit es en meg tovabb adtam.Es lehet,hogy a baratja is megharagszik a baratnomre,hogy elmondta nekem.
2011. jan. 19. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki. Ha tényleg erről van szó, akkor idővel rájön a lány is. Ha elmondod,akkor sanszos,hogy mindenki rád fog haragudni.
2011. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne avatkozz bele, csak rajtad csattan az ostor.

Lehet, hogy a lánynak is csak a szexről szól a dolog. Lehet, hogy a fiú csak felvágni akart, nem akart beszélni arról, amit érez.

Az is lehet, hogy egyszerűen most mindkettőnek jó, mert megkapja amit akar, és nem érdekli őket, hogy a másik ezt miért teszi.


Ha a fiú csak addig van vele, amíg szexelnek, akkor ő is rá fog jönni, mi a helyzet, de legalább nem téged okol, és nem árulod ki a barát titkait sem.

2011. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És szerinted Lili mennyire haragudna meg rád, ha kiderülne, miután becsapták őt, hogy te végig tudtál erről, és nem csináltál semmit?
2011. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg így van, akkor erre más jelek is utalnak biztosan, nem csak a Lali szivárogtatása. Tehát egyrészt magától is előbb-utóbb rá fog jönni Lili is, másrészt te is hivatkozhatsz ezekre az egyéb jelekre Lali helyett, ha netán fel akarod vetni a gondolatot Lilinek, nem kell az orrára kötnöd, hogy honnan jött először az ötlet.

Ha nincsenek egyéb jelek, akkor meg ne avatkozz bele, mert ki tudja, lehet, hogy ez csak a szokásos pasiblabla volt, hogy a haverok előtt ne tűnjön puhánynak...

2011. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!