Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan mondják, az élet szép....

Sokan mondják, az élet szép. Mégis Ők mit látnak benne, amit én nem? Ti mit láttok benne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
az élez bizony nagyon szép, is tud lenni. ez az embertől függ, leginkább az élettapasztalatoktól. lehet azt mondani, hogy szép az élete annak akinek van pénze, de alapvetően az bőven kevés. ha van egy párod, akit szeretsz és aki szintén szeretsz és van egy-két barátod, egészséges vagy, keresel annyit, hogy meg tudsz élni, esetleg meg van benned az a plusz ami miatt többet is el tudsz érni az életben mint, hogy szimplán megélsz és egészséges vagy akkor mindegy hogy napi 10 órát vagy többet kell dolgoznod boldog leszel. inkább a padon ülök egy olyan lánnyal akit szeretek, mint egy olyannal étteremben akit nem.
2011. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az életet az apró örömök teszik széppé. Ez lehet egy szép virág vagy pillangó látványa, segítettél valakinek, egy apró ölelés, egy mosoly, egy megértő lélek, egy barát, egy társ stb. Ezek segítenek túljutni mindenen, segítenek a kitartásban.

Neked van egy álmod. Éltessen ez továbbra is, mert az álmokat nem szabad feladni. Lehet, hogy az élet egyik kereszteződésében rossz irányba fordultál és most elkeseredtél. Nem szabad, menj és keresd a boldogságodhoz, álmodhoz vezető utat.

Mindenki életében vannak nehézségek, de a sikeres ember túl lát a nehézségen és tudja, ha legyőzi boldogság vár rá. Itt a sikeres nem feltétlenül pénzt jelent. Az én értelmezésem szerint a siker a család, barátok, hobby, szabadidő, párkapcsolat, egészség és pénz egyensúlya.

2011. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Elsősorban attól, hogy lélegzem és egészséges vagyok! Szerintem ez a legnagyobb kincs. Másodsorban, hogy van egy szerető férjem, ez szép házunk, fantasztikus összetartó családunk és jó munkánk! Rengeteg barátunk, egy tündéri kis kutyánk, változatos, pörgős életünk!

Örülök,hogy minden reggel együtt kávézhatok nyugodtan, az asztalnál ülve a férjemmel. Imádom, amikor az első tavaszi napsugarak reggel besütni a nappali hatalmas ablakain. Akár fél órán keresztül tudom egy helyben állva ezt csodálni. Olyankor fogalmazódik meg bennem a legtöbbször,hogy igen, szép az élet. Imádok egy fülledt nyári éjszakában a férjemmel kifeküdni egy üveg bor társaságában a teraszra, és hajnalig nézni a hullócsillagokat. És nem, nem zavar,hogy másnap dolgozni kell menni!

Szeretem a nénit, akár bejár az üzletembe és szinte alig vásárol, de mindig van hozzám egy kedves szava, és én cserébe mindig küldök az unokáinak cukrot. Szeretem a hálát, amivel rám néz! És még ezeregy dolgot tudnék sorolni,hogy miért szép NEKEM az élet.

2011. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!