Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza lehet-e hozni a szerelm...

Vissza lehet-e hozni a szerelmet egy hazassagba, es ha igen, akor hogyan?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
az attól fugg.ha tobbet írsz róla akkor talán tudunk segíteni.elhidegulés vagy gyulotet?
2009. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Elhidegules... De ugy altalaban erdekel, kinek mi errol a tapasztalata.

Koszonom!

2009. febr. 2. 23:42
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretünk valakit és nem akarjuk elvesziteni,fel lehet apro trükkökel,dolgokkal melegiteni egy kapcsolatot.Legyen az egy gesztus,a szeretet kimutatása stb.Ha a házasélettel van baj,ott egy szexi fehérnemü,egy olyan dolog amit még nem probáltatok ki,de a párod szeretné.De a legjobb elmenni egy kis vendégházba,nyaraloba ahol csak 2-en vagytok ott aztán elszabadulhat a fantázia,meg az meghitt és romantikus.Én az utobbit tapasztaltam és fantasztikus volt.
2009. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

szerintem nem szabad kihulni hagyni.

minden nap kell valami apró dolog, hogy érezze a masik, hogy szereted..hogy ne megszokott legyen a házasság, hanem meghitt..

2009. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit az utolsó válaszoló írt,az nagyon igaz lenne,de sok esetben nem működik.Megnézném azokat az embereket,ahol mondjuk van 3 gyerek,és mellette még dolgoznak mindketten,hogy marad-e energia még arra is,hogy minden nap a párját kényeztesse.Főleg mi nők,akiknek a meló után még ott a házimunka,és a gyerekek.Ilyet csak az mond,aki nincs ebben a helyzetben,vagy nincs gyereke.Szerintem sokuk annak is örül,ha a gyerekeket este ágyba tudta dugni,és beülhet a kádba,és bezuhanhat az ágyába aludni.

Az meg,hogy vissza lehet-e hozni a szerelmet,szerintem nagyban függ az adott szituációtól,a körülményektől.Ha mondjuk a leírt okok miatt kihűlőfélben van,akkor odafigyeléssel talán igen.Ha megvan a kölcsönös szeretet szerelem,tisztelet,bizalom,csak elhanyagolja egymást a pár akkor ha jól meg tudják szervezni a mindennapjaikat,szándékosan odafigyelnek egymásra minden további nélkül menthető.Ha mondjuk egyik fél eljátszotta a másik bizalmát(megcsalta,hazugságok derülnek ki...stb..)akkor nem biztos,hogy lehet még 100%-os.Persze ettől még együtt lehet maradni,de mondjuk ha a bizalom veszett el,az nehéz ügy.Ha ezeket a dolgokat ki lehet zárni,akkor vannak praktikák amiket be lehet vetni.Pl:randizgatás,mozi,színház,gyertyafényes vacsora,apró kis ajándékok,szerelmes sms-ek..stb.

Ahol nagyobb gondok vannak,esetleg érdemes szakember segítségét igénybe venni,persze csak ha mindkét fél össze akarja tartani a családot.

2009. febr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
szerintem a szerelem minden házasságban, kapcsolatban "elmúlik"pár év alatt, vagyis átalkul szeretetté, ami sokkal erősebb.
2009. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Mi még nem vagyunk házasok, de remélem, az alábbi praktikák beválnak:

-Kedveskedj a párodnak a kedvenc ételével, jegyezd meg neki, hogy ezt direkt miatta csináltad, mert tudod, hogy nagyon szereti.

-Menjetek el egy étterembe, lehetőleg ne autóval, hanem sétálva. Így sokkal romantikusabb. Út közben már lehet beszélgetni.

-Dicsérjétek meg egymást, hogy "milyen csinos vagy", "ez a felső kifejezetten jól áll" (hidd el, többet is fogja majd azt a felsőt hordani!:))

-Lepd meg egy kis desszerttel, ha hölgyről van szó, akkor egy szál vörös rózsával.

-Szolgáld fel ágyban a kedvenc reggelijét!

-Rejtsetek el egymás holmijai közt vagy holmijaiban (pl. cipő) szerelmes üzeneteket, lehetőleg feltűnő színű papírra, hogy a másik észrevegye!

-Menjetek el nagyokat kirándulni! A kettesben eltöltött órák összehoznak!

-Szexi fehérneművel csábíts el!

-Csapjatok mozizós napot! Vegyetek finom rágcsákat és nézzétek meg közösen a kedvenc filmeket vagy azokat, amikhez emlék fűződik.

-Menjetek el moziba! (Mint az első randin..?)

2009. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Az előző válaszoló vagyok: mi be szoktuk dobni a fent felsoroltakat és remekül működik a kapcsolatunk. Fontos, hogy ezek a kis kedvességek ne legyenek megszokottak, ne legyenek elvártak.

Mi már a kapcsolat eleje (már három éve) óta fejlesztjük az ilyen kis ötleteket, és nem hagyjuk ellaposodni a kapcsolatot. Tanácsolom, hogy néha annyi is jól esik az embernek, hogyha munka után átölelik és azt mondják "hiányoztál, szeretlek."

2009. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a segitseget es az otleteket.

Tudom, hogy nem jo ahogyan gondolkodom, de mindig attol rettegek, hogy majd egy szep napon keres maganak egy fiatalabb, sovanyabb, vonzobb not...

2009. febr. 3. 13:10
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Még jó,hogy 3 év alatt nem laposodott el a kapcsolatotok.Még tombol a szerelem,és feltehetőleg ez még így is marad pár évig.Arra amit leírtál,majd térj vissza 20 éves kapcsolat után,hogy majd akkor is mondjuk gyerekek mellett is tudod-e ezt tartani.
2009. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!