Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a barátotok...

Mit szólnátok, ha a barátotok azt mondaná, hogy többet költene rátok, ha lefogynátok? 25 N

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 10:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

azért az nem ugyanaz, ha valakinek szoptatás után megváltozik a melle, mert nem sokat lehet tenni azért, hogy feszes maradjon. van aki olyan típus, hogy nem sokat változik, és van akié megnyúlik.

az előző oldalakon írta valaki, hogy majd ha 40 éves leszel stb., ez is más.

a korral együtt járó változásokkal nem lehet mit kezdeni, az nem olyan, ami ellen lehetne tenni, viszont a kövérség igen, azon lehet változtatni.

2011. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

160 cm vagyok..

vajon fél év alatt le lehetne adni max 15 kg-t?

2011. jan. 19. 13:47
 33/40 anonim ***** válasza:
56%

lefogynék.

most mit kell ezt így túllihegni.

ha a többet költene helyett azt mondta volna, hogy többet szeretkeznék veled, akkor meg teljesen rendben van a dolog?

mindkettő megalázó, de tény, hogy kövérnek lenni nem szép, és nem egészséges.

ja, és iszonyat nehéz jó ruhákat találni, amik jól is állnak :D

2011. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz ruhákat találni, főleg nadrágokat, meg jó pólókat..:-(
2011. jan. 19. 13:52
 35/40 anonim ***** válasza:
29%
Ha úgysincs rád jó nadrág meg póló méret, akkor minek költsön rád? Nem kötelessége pénzelni téged, de a mégis megteszi, akkor eldöntheti, hogy mire költ. Ő pénze. Nem kirakni akar. Bár szerintem nem mentség az elhízásra, hogy már van barátod... meg is kéne tartani...
2011. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
36%

légy optimista, ne sértődj meg ezen a kijelentésen, kezdj el tornázni, fogd vissza az étkezést, és menni fog, ne aggódj!! :)

így igaz, nehéz szép ruhákat találni, és még jól sem állnak. újabb érv amellett, hogy lefoggy. pláne, hogy jön az esküvő! ez mindent elmond! szeret téged a párod, azt akarja, hogy a felesége légy, csak erre gondolj!

le lehet fogyni ennyi idő alatt, de mégsem ajánlanám, a gyors fogyókúrák megviselik a szervezetet.

inkább foggy lassabban, szerintem úgy 6-8 kiló reális ennyi idő alatt, meglátod ennek is hogy fog örülni a párod. aztán esküvő után jöhet a másik fele.

2011. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
52%

Még nem olyan vészes a súlyod, de azért az ilyen lassacskán szaporodó kilókkal - különösen ha még terhesség sem befolyásolhatta - jobb vigyázni. Azt hiszem inkább örülni kéne, ha valami módon igyekszik a társad erre még időben ösztönözni. Mi lesz akkor, ha terhes is leszel? Nagy a valószínűsége, hogy akkor még gyorsabban megindul nálad a hízás és ha ez már eleve túlsúlyra rakódik, képzeld mi lesz vége.

Én vékony voltam, mikor megismerkedtem a férjemmel, két gyerek, pár évtized, és plusz 20 kg után ő mégis azt mondja, hogy így tetszem neki, nehogy lefogyjak! Én ezt hiszem is meg nem is, de mivel semmi ösztönzést nem kapok tőle, de még más felől sem a fogyáshoz, nem is járok sikerrel, bár szeretnék leadni legalább 10-et.

A négy év alatt felszedett 17 kilót pedig ne próbáld néhány hónap alatt leadni, mert az biztos nem lesz tartós.

2011. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

13.32 - gondolom,a párod se azért vágatta le a haját, mert már nem akart Neked tetszeni, hanem mert genetika miatt hullott neki, és arról nem tehetett. Azért nyeltem egy nagyot, amikor olvastam soraidat, én is hajmániás vagyok, szép vállig érő hollófekete hajú lovaggal :D akit imádok,persze nem csak a haja miatt :D Időnként lopva nézegetem,megy-e hátrébb a haja, és ő is fél a kopaszodástól... De más az,ha azért vágatja le,mert sz.rik rá, hogy a párjának mi tetszik, és lusta ápolni, vagy azért, mert nem tehet róla, és megritkult.


Szerintem ha az ember szerelmes, önkéntelenül is benne van, hogy szélsőséges változásokba nem bocsátkozik, és tetszeni akar a párjának. Egyúttal az is benne van, hogy éppen mivel szerelmes, a kisebb változásokat elnézi neki. Mi azt beszéltük meg a párommal, hogy amíg ruhában nem nagyon látszik, toleráljuk, ha hízott a másik :) De nyilván mind a ketten szeretünk jó kinézetű partnerrel megjelenni - de ahogy a kérdező barátja ezt előadta, az nekem bunkóságnak tűnik!

2011. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
elküldeném az anyjába vissza....-.-"
2011. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Mikor osszejottem a volt parommal,nagyon csinos voltam, o nem volt elegedett magaval,de engem nem erdekelt,hogy nem tokeletes. sokszor megkerdezte,mit kersek en mellette. aztan az evek alatt segitettem neki kikupalodni, izmos lett, divatosan oltozkodott,uj frizura stb. Viszont nekem sikerult felszedni 16kg-ot. Hat o mar korantsem volt tolerans velem, csunyan beszelt,leszolta az alakom,nem birtam lefogyni,szomorusagomban ettem mar. En segitettem neki anno es sosem bantottam meg, de ugyanezt vissza mar nem kaptam meg.

Szakitottunk, lett uj parom,aki igy ismert meg,altala lett ujra onbizalmam es lefogytam 3 honap alatt:)

Szerintem,ha nem akarod elveszteni kezdj el edzeni,a te lelkednek is jobb lesz, hidd el.

2011. jan. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!