Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a barátotok...

Mit szólnátok, ha a barátotok azt mondaná, hogy többet költene rátok, ha lefogynátok? 25 N

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 10:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
64%
Páros lábbal rúgnám ki!
2011. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%
Hát beolvasnék neki,szerintem ez bunkóság:)Főleg akkor ha már kövéren ismert meg.
2011. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 120 kiló lennék és biztos lennék benne, hogy az egészségem miatt aggódik és így próbál motiválni, akkor lehet hogy viccesen fognám fel. Egyébként elgondolkoznék a kapcsolatomon.
2011. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
Ez zsarolás, páros lábbal rúgnám ki.
2011. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
vékony voltam hat évvel ezelőtt amikor megismerkedtünk
2011. jan. 19. 10:56
 6/40 anonim ***** válasza:
81%

(sajnos) vannak olyan ffiak, akiknek fontos az ,hogy a mellettük reprezentáló nő bombanő legyen, alakjában-ruházatában-viselkedésében-megjelenésében tökéletes.

Ha a te párod ilyen, akkor sajnos nincs mit csodálkozni azon, hogy a számára egyetlen ismert eszközzel: pénzzel próbál téged erre rákényszeríteni.

én közölném vele, hogy fogadjon fel egy hostesst jó pénzért, talán később másra is hajlandó lesz a hölgy, mi pedig zárjuk le a kapcsolatunkat végleg.


Később, ha terhesség után marad rajtad felesleg, akkor mit fog csinálni? vagy ha nyúzott leszel és nem lesz sima, üde a bőröd és friss a hajad... netán beteg leszel és nem fogsz kicsattanni az élettől...


gáz.

2011. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, milyen a kapcsolat, ezt Neked kell érezni, mennyire komolyak a szándékai.

Az is számít így ismert-e meg, mert ha igen, ez felér egy szakítással.


Ha azonban nem, csak időközben lettél kövér, tulajdonképpen érthető. Nem szeretné hallgatólagosan támogatni a kövérségedet (ha rólad van szó), bizonyára úgy érezni, ha adna pénzt szép ruhákra, egy motivációval kevesebb lenne, hogy lefogyj.

Hiszen lenne rengeteg ruhád, lehet, ő talán arra gondol, te ezt úgy értelmeznéd, hogy ő elfogadja ezt a helyzetet, maradhat ez az állandósult ruhaméreted.

Inkább örülj, hogy törődik az egészségeddel, csinosságoddal.

2011. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
87%

azt írod vékony voltál, mi az oka, hogy felszedtél néhány(mennyit?) kilót?

ha pl. félév alatt felszedtél 40 kg (ok sarkítok) akkor más köntösbe kerül a dolog, minthogy 6 év alatt 5-6 kg!


a párod mindenesetre bunkón fogalmaz,még akkor is, ha esetleg csak az egészségedet félti.


ha viszont csak az számít neki, hogy márpedig az ő barátnője modell-alkat legyen, akkor tényleg páros láb!


26/l

2011. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
75%

Elküldeném a p...

Mi az, hogy többet költene rád, ha lefogynál??

Ez megalázó, mert szerinte pénzzel kell kifejezni, mennyire vagy számára kívánatos, és most nem vagy eléggé jó nő.

Másrészt, a kapcsolatban nem anyagiakkal szokás honorálni illetve kifejezni a szeretetet, max. egy utcalánynál.


Lehet, hogy így akart motiválni, de gondolom, eddig sem az anyagiak miatt voltál vele, meg hogy költsön rád.


Kiraknám, aztán megmutatnám neki CSAKAZÉRTIS! Lefogynék, tornáznék, és had egye a fene, hogy akkor is bombanő leszel, ha nem fizetnek érte, csak más pasi oldalán...


OK, hogy vékony voltál, mikor megismert, de az sem mindegy, hogy 5 kilót szedtél fel, vagy 50-et.


Tuti, hogy nem hagynám, hogy egy pasi így megalázzon.

2011. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
80%

Kiröhögném. De tényleg :D Elég gáz, ha egy pasi azt hiszi, hogy ilyen "motivációval" el tud érni változást. Hozzáteszem, hogy nálam ez pont nem jönne be, mert én kifejezetten nem szeretem, ha nagy összegeket költ rám a párom. Ennél az is jobb lenne, ha kerek- perec azt mondaná, h jobban tetszenél, ha fogynál.

Egyébként most nálunk is ez a helyzet, de az én párom csak ilyen finom kis utalásokat tesz arra, h fogyhatnék egy kicsit. Felajánlja pl., h menjünk együtt úszni, vagy futni. Pedig mikor megismertük egymást, kb 5 kilóval voltam könnyebb, szóval nem sok, mégis tényleg eléggé látszik rajtam. És persze én is jobban érezném magam a "versenysúlyomban".

2011. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!