Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a barátotok...

Mit szólnátok, ha a barátotok azt mondaná, hogy többet költene rátok, ha lefogynátok? 25 N

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 10:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, ha a párom felszedne 20-25 kilót, nem tudom, nálad mennyiről van szó. Megmondta őszintén, amit gondol, értékeljük, pasik elég tapintatlanok tudnak lenni. Mitől híztál meg? Én megpróbálnék lefogyni, persze csak, ha egyébként tartalmas a kapcsolat.
2011. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
62%

Kezdj el jarni edzeni es amikor lefogytal hagyd el egy jobb pasiert :)

Szerintem ezt nem igy kell kozolni,ha szeret valaki valakit. neki szamit a kulsoseg, ha nem lepsz erre valamit,hamarosan o fog lelepni egy csinosabbal.

Amugy hany cm es hany kg vagy?

2011. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
68%
Először is közölném, hogy egy bunkó, mert más módja is van annak, hogy jelezze, felszedtél kicsit. Amúgy én is kíváncsi lennék, mennyit szedtél fel.. és abban is van vmi, amit az előttem szóló írt.:)
2011. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%

baromira szeretném megtudni, hogy miért lettem lepontozva a reprezentálós kommentemmel!

kinek mi baja volt ezzel?

2011. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
56%

Elsőként közöld vele, ha fogysz, akkor tuti lógni fog a melled.

Akkor azért fog elhagyni?

Ha sokat fogysz, szanaszerteszéjjel fog nyúlni a bőröd, ott is lógni fog, ahol nem is számítasz rá.

Akkor mennyit fog rád költeni, ha szó szerint leüléskor a combod felesleges bőre kerül a segged alá, és a hasad felesleges bőre takarja a szeméremdombod?

Mennyit hajlandó költeni? Hajlandó kifizetni esetleg a plasztikázást is?


Egyébként oltári bunkó, anyagias p.cs lehet.

2011. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
54%

No kérem: egyfelől ez egy nagyon bunkó beszólás és elítélendő, ezzel egyetértek.

Másfelől: azért az olyan csajok meg megérdemlik azt, hogy beszóljanak nekik, akik belekényelmesedve egy kapcsolatba eligénytelenednek, eltespednek, egykori hercig finom hölgyikékből a biztonságérzet adta demotiváció hatására ápolatlan hajú, elnyúlt tréningruhás zsírdisznók lesznek.

Én sem nézném jó szemmel, ha a csajom elkezdene elhízni és nem törődne vele.

Természetesen ezt kíméletesen is a tudtára lehet adni valakinek.

De Hölgyek/Urak!!! Ne hízzunk el, ne tespedjünk bele a kényelmes biztonságérzetbe. Tiszteljük meg a partnerünket és saját magunkat is azzal, hogy nem tohonyulunk el!

2011. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
56%

tényleg Neked kell érezned, mennyire stabil ez a kapcsolat.

sok férfi nem a szavak emberek, olyan sután, idétlenül tudnak fogalmazni, nem biztos, hogy bántó szándékkal mondta.

úgyis tudod, érzed, szeret-e, ha igen, szerintem ne csinálj ebből nagy ügyet, persze próbálj meg lefogyni nemcsak érte, elsősorban saját magad miatt.

nem is fogalmazott olyan sértően, sokkal inkább az lett volna, ha kimondja: hogy te milyen dagadt, hájas lettél. nincs így hozzád gusztusom.

már bocsi, csak épp így is mondhatta volna.

2011. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Kérdező mondd meg neki, hogy vegyen drága természetes fogyasztószereket, és egészséges kajákat...

együtt érzek veled én is elhíztam, semmi se jó rám:/

2011. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
74%

Csak egy sztori:


Barátnőm három évig volt a párjával, a fogamzásgátló miatt lassan tíz kilót hízott. Az ő párja tett valami kísértetiesen hasonló megjegyzést az alakjára, elég lekezelő és megalázó volt (én a kérdezőnek tett megjegyzést is annak tartom, egyébként).

A barátnőm lefogyott, 5 hónap alatt elég kemény tornával, megváltoztatott étrenddel leadta a tíz kilóját, vagy nem teljesen annyit, de tény, hogy bombajó alakja lett. A pasija odavolt. Mikor mindez megtörtént, akkor pedig szépen kirúgta a pasit, mondván, ha nem volt neki jó úgy, akkor így se kelljen...

Talált egy másik férfit, akivel már 4 éve van, született egy kisfiuk, barátnőm ismét kigömbölyödött, semmi baj nincs belőle. :)


Én egy ilyen megjegyzést nem tűrnék el. Vagy jó vagyok, és szeret, vagy nem. Ha nem hanyagoltad el magad, és híztál elefánt méretűre, akkor semmi joga nem volt ezt mondani.

Persze megkérdezhetetd, hogy az alakod érdekkli jobban, vagy az egészséged... Mi az, ami miatt így aggódik?

Úgyis megtudod a reakciójából.


25/N

2011. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
84%
Az az igazság,hogy sokszor a nők ilyenkor megsértődnek.De nem kellene,hiszen ha 6éve vagytok együtt,gondolom szeret.No most először is a párod jó kondiban van?Mert ha igen érthető a helyzet.Az én párom is nagyon szeret,de megmondta még a kapcsolatunk elején,hogy ő nem szeretne egy duci nővel együtt élni.És az az igazság,hogy én sem kívánok az lenni.Persze,ha betegség miatt gyarapodnak a kg-ok az más,de az is orvosolható.Járj tornázni,egyél egészségesen és utána ha lefogytál és esetleg megereszkedett valamelyik testrészed akkor máris jó mélyen belenyúlhat a párod a pénztárcájába.
2011. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!