Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki még az első...

Van itt olyan aki még az első párjával van?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok.És hogy mennyi ideje vagytok 1ütt.
2011. jan. 19. 10:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, nyolc éve. 30 évesek vagyunk, házasok, kicsi gyerekkel.
2011. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nővéremék. 33 évesek, 16 éve vannak együtt, egy 15 és egy 12 éves gyerekük van.
2011. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Lehet, hogy 100-ból egy párnak összejön, de olyan nincs, hogy valaki 15 évesen összejön valakivel, első és egyben utolsó nagy szerelem és együtt éli le vele az életét. Ha mégis így történik, akkor ott már nincs szerelem évek óta, csak együttélés.

Szóval én egyáltalán nem hiszek az ilyesmiben és megmosolygon az olyat, aki teszem azt 22 éves, 7 éve együtt van a párjával és életre szóló terveket sző. Sokszor láttam ilyet, és mindnek vége lett.



Én azokat mosolygom meg akik megmosolyognak engem...de inkább kis sajnálat van bennem, mert tudom sosem élheted Te azt át amit mi érzünk. Nyilván vannak párok akik ha fiatalon jöttek össze szakítanak. De a legnagyobb szerelmek azok a gimiben születnek...Én 16 évesen ismertem meg a páromat, azóta több mint 4 év telt el és nincs az a nap amikor ne szeretném még egy kicsit jobban. Igen megszoktuk egymást, olyan szinten, hogy tudom bármikor számíthatok rá, megbízhatok benne, támaszkodhatok rá, alapozhtom vele a jövőmet. nyilván nem Szentírás, mert igen benne van a kapcsolatban, hogy vége lesz egyszer (vagy nem) de ahogy benne van a fiataloknál, benne van az idősebbeknél is.

Nyilván érzelmi intelligencia függvénye hogy valaki 16 évesen képes-e normálisnak nevezett párkapcsolatban élni...és természetesen nem csak. Ennek rengeteg tényezője van....

De nem vagy Te jósnő, hogy megmond melyik házasság mikor ér véget. A párom szülei 25 éve élnek házasságban szintén 17-18 évesen ismerkedtek meg, ma is úgy néznek egymásra, hogy bárki megirigyelhetné. A szüleim több mint 26 éves házasok szintén az előzőhöz hasonlóan. Nagyszüleim 15-16 éves korukban ismerték meg egymást 52 éves házasok és mai napig odavannak egymásért...és nem tudják elképzelni egymás nélkül...kiegészítik egymást egymás részeeivé váltak.



Lehet, hogy egy idő után lesz a dologban megszokás, mert a szerelem átalakul. De valami sokkal nagyobb jön létre a szeretet ami akármikor értékesebb. Én százszor inkább maradok a párom mellett akit szeretek, mint egy ismeretlen mellé kerüljek akibe szerelmes vagyok...

A a szerelem csak ideig óráig él...a szeretet és a tisztelet...egymás megbecsülése pedig sokkal tovább. És ez utóbbi a fontosabb!

2011. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Lemaradt a lényeg

21 L 4 éve együtt

2011. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
igen...7 éve vagyunk együtt...ma már házasokként. 26/nő 28/férfi
2011. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

27 éve, én 47 vagyok, a férjem 49.

A testvéremék 26 éve: 48 és 51 évesek.

A szüleim 52 éve, mindketten 74 évesek.

2011. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
jó nektek :) irigylésre méltó, nagyon!
2011. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
17 leszek, barátommal másfél éve vagyunk együtt :) még nem sok :D anyáék viszont kb 4 éves koruk óta ismerik egymást, most lesz 21 éve, hogy házasok és odavannak egymásért :)
2011. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
78%

Én a mai napig sajnálom,hogy párom akivel 3 éve együtt vagyunk (és már jegyesek),hogy ne Ő volt nekem az első és vicca versa.Bár van majd 8 év közöttünk.

De ez olyan,hogy amikor Én még ,,kicsi voltam (10 éves,akkor ő 18)" akkor ő már rég élt nemi életet stb...

De részemről meg hülye p*csa voltam,h irányítottak a hormonok és volt egy züllöt 4 hónapom több estis ,,kikapcsolódása" .

2011. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Én is még az első párommal vagyok együtt.Még csak 5éve lesz.


Én 24/L párom 26/F.

2011. jan. 22. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!