Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki a pozitív ovu...

Van olyan, aki a pozitív ovu napon volt együtt a párjával, az első negatívon már NEM és sikerült a baba?!?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket, írjatok mert nem akarom ezt a hónapot is elpazarolni, de ma van az első negatív napom és ma nem tudunk együtt lenni. Azért reménykedhetek hogy így is sikerül???
2010. jan. 13. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tartozom a megszólított kategóriába, de megnyugtatlan: az első negatív napon a teherbeesés esélye 33%, az előtte levő pozitív napon meg 30%. Lényeges eltérés nincs. Ráadásul ez utóbbi a baba egészsége szempontjéából még jobb, mert így fiatalabb a pete, amikor megtermékenyül, így kisebb a kromoszómarendellenességek (pl a Down-kór) esélye.
2010. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, sokaknak sikerült így. Nekem is.
2010. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi ez a negatívozás? Írjátok le légyszi.
2010. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi nem is voltunk együtt az ovu napján. Csak elötte és utána való napon. Most 5 hetes vagyok:)

22/L

2010. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

15:49-es írtam privit

22/L szívből gratulálok!

Mi 7 hónapja próbálkozunk, úgyhogy minden válasznak nagyon örülök és köszönöm! Várom a többit is!

2010. jan. 13. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nagyon drukkolok.
2010. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!