Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek is lehajtott WC...

Fiúk nektek is lehajtott WC ülőkével kell csövelnetek?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondja üljek rá, mert így nem fröcsölök össze mindent, meg, hogy Ő nem fogja takarítgatni. Mást is kényszerítenek erre?
2011. jan. 18. 14:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, hogy szép és jó dolog, de nekem akkor is férfiatlan, pedig nő vagyok :S Az a baj, hogy egyszer volt egy ismerősöm vendégségbe nálunk 1 hónapot, és a srác egy bazi nagy nyámnyila, tahó, elkényeztetett mindenféle volt, és az volt a hab a tortán, amikor megtudtam, hogy ülve pisil. Csak tőle hallottam ilyet, szóval jól körberöhögtem, és megjegyeztem, hogy ez is egyel több a negatívumai mellett. Lehet, ha ő nem lett volna, és normális embertől hallom ugyanezt, akkor most nem tartanám rossz dolognak. Amúgy nálunk 3 rendszeresen vizelő férfi van, mindannyian állva pisilnek, és sose volt még összefröcskölve a wc...


Ez meg nagyon FONTOS: nem azért kell lehajtani az ülőkét, mert lovagias! Azért kell, mert a férfiak hordozzák a Humán Papiloma Vírust és még sok olyan betegséget, ami rájuk nem ártalmas, a nőkre viszont nagyon is! Még ha valaki nem is fröcsköli össze a WC-t, 2 csepp akkor is félre megy, és ha a lány hajtja le az ülőkét, rákerül a kezére a baci, majd kitörli magának a bacis kezével (hiába a WC papír, mert ha véletlenül kevés réteget fogtunk össze, és átnedvesedik/átszakad vagy eleve megfogtuk ahhoz a papírt ahhoz, hogy letéphessük a tekercsről), máris ott a baci a nemi szervünkön!!!


Tehát fiúk! Ne azért hajtsátok le az ülőkét, mert kedves gesztus, hanem azért, hogy a barátnőtöknek/anyukátoknak/húgotoknak ne legyen se méhnyak rákja (a HPV-től), se semmije. Meg eleve: ha a férfi egészséges is, akkor is van egy csomó más baci az ülőkén. A férfiak köztudottan nehezebben kapnak el gombát/bacit/ilyesmit, mint a nők...mi nők pillanatok alatt elkapjuk, és aztán akár hónapokig, évekig tart a kezelés. Mire a pasi lehajtja a WC-t, már nem fogja meg magát olyan helyen, ahol gáz, a lányoknak viszont ugye előbb kell lehajtani a WC-t, és utána tapogatnia magát...

2011. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, s nem mellesleg, ha a pasik mindig lehajtanák maguk után a wc ülőkét és utána a tetejét is (ahogy az normális, nem lenne bűz... Mert ugye egyesek még lehúzni se képesek.
2011. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
hát az én férjem eddig még mindig beletalált a wc csészébe... és a wc ülőkét is az első perctől fogva lehajtja maga után...
2011. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én állva pisálok. A wc ülőket meg csak akkor szoktam lehajtani ha hosszabb ideig tartózkodom a budin. De a kefe miatt azután is felhajtom.
2011. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen alapértelmezés, hogy a nő sikálja a wc-t?:D Az én férjem úgy pisil, ahogy akar, de ha mellémegy, akkor eszébe se jut úgy hagyni, vagy szólni nekem, hogy ugyan takarítsam már fel. Amúgy is felváltva takarítunk, amit nem cserélgetünk az a mosás (én csinálom, mert a párom utálja) és a porolás (a párom csinálja, mert én nem csinálhatom). Ez szerintem így normális:)
2011. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Engem hál-istennek nem nyaggatnak. Meg gyakran a csapot használom.
2011. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Az öcsémet (17) is próbáljuk erre nevelni, mert az egész wc-t körbe h*gyozza, de egyszerűen az istenért sem akar leülni, vagy csak nagyon ritkán, mert az nem "menő", takarítani meg nem hajlandó, ebben az egészben a nagypapák is hibásak, mert amikor kisebb volt Ők mondogatták, nevelték erre az állva pisilésre, anyám hiába próbálta az ülésre szoktatni. Szerencsére nagyon sok férfi pisil ülve.
2011. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
A csapot mire használod a pisilésnél?
2011. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk még mindig nem értem, miért annyira férfiatlan a civilizált, angol wc-s világunkban, hogy ne állva pisiljen egy férfi? Ha a természetben egy fa vagy bokor tövében kell ugyanezt tenni, hát tegye meg állva, ott nem okoz vele plusz munkát senkinek. Ha a wc-t használja, zárja magára az ajtót, és senki nem fogja látni "férfiatlan" tettét. Vagy magának akarja bizonyítani ezzel férfiasságát?
2011. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"hát az én férjem eddig még mindig beletalált a wc csészébe..."


Zseniális fickó lehet, de attól még visszafröccsen a fajanszról a húgy szanaszét minden irányba.

2011. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!