Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek is lehajtott WC...

Fiúk nektek is lehajtott WC ülőkével kell csövelnetek?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondja üljek rá, mert így nem fröcsölök össze mindent, meg, hogy Ő nem fogja takarítgatni. Mást is kényszerítenek erre?
2011. jan. 18. 14:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát a párom úgy wczik,ahogy épp jól esik neki.Csak annyit kérek tőle,hogy utána mindig legyen lehajtva a wc ülőke.
2011. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem kényszerítenek erre. De azt hiszem, csúnya veszekedést is rendeznék, ha bárki ilyenbe beleszól, hogy nekem hogyan kényelmes.
2011. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

A párom anyja pont ugyan ezt tanította a gyerekeknek.

Azt mondta az takarítja a wc-t aki állva akar pisilni, ha senki akkor ö. ìgy a párom sokkal kényelmesebb annál mint hogy takarítson.


Elöször fura volt és nevettem rajta, de több év együtt élés utá szuper jó dolognak tartom.

2011. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy van,hogy pisi után visszahajtsa-ennyi...
2011. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem édesmindegy, h h pisil, de ha fröcsköl, takarít:)


Az én párom is kényelmes típus, inkább csücsül :)

2011. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Azt én is tudnám értékelni, ha a párom és fiam áttérne erre a pozícióra, mert nagyon gusztustalan, mikor a WC és környéke össze van spricnizve. Mert ugye azt ne állítsa senki, hogy egy kétméteres férfi az utolsó cseppig beletalál a WC közepébe. WC-t pedig még egyikük sem takarított soha.
2011. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

Az egyik volt barátom is ülve szokta! Azt hittem csak ő ilyen kakukktojás. :-)

De ő magától teszi, és azért, mert neki nem 1 vonalban megy a cucc, hanem spriccel összevissza. vagyishogy elágazik, vagy mi, és az csöpög a wcre is, nadrágra is... :)


Pedig sztem az állva pisilés szekszibb! :)

2011. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

párom nem pisil ülve...de mivel wc mellett mosógép.még annak az oldalát is lefröcsköli...

megegyeztünk,nem szólok érte,de egyik hónapban ő súrolja,másikban én...


lehajtania sem kell,ez hülyeség,én se hajtom fel neki...

2011. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%

14:57 Én meg akkor rendeznék csúnya veszekedést, ha valaki folyton körbevizelné a wc-t, amit én takarítok. Nem tudom, te szívesen takarítanád-e.

Szerencsére a férjem ülve csövelésre lett nevelve, de amúgy is, ha megkérném, megtenne ennyit a kedevemért.

2011. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
nálunk mindig nő uralom volt othon így megtanultam mindig felhajtani aztán lehajtani a wc-t így ebből sosem volt probléma
2011. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!