Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek is lehajtott WC...

Fiúk nektek is lehajtott WC ülőkével kell csövelnetek?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondja üljek rá, mert így nem fröcsölök össze mindent, meg, hogy Ő nem fogja takarítgatni. Mást is kényszerítenek erre?
2011. jan. 18. 14:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom ülve pisil, sőt az édesapám is. Nem hiszem, hogy a férfiasságukat ez csorbítaná. Attól nem lesz férfi valaki, ha összefröcsköli állva a wc-t.
2011. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

15:08


Na jó,de ő nyugodtan megteheti,hogy ráül a wcre,és szerintem ez lenne a természetesebb.Te viszont nem tudsz állva pisilni.


Szóval ha én takarítom a wct és ő állva óhajt pisilni,akkor az a minimum,hogy lehajtja.

2011. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém is ülve csövel. Alacsony a vécé, ő meg reggelenként elég sokat szokott, úgyhogy azt mondta, inkább leül, mert már rogyadoznak a térdei :D
2011. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

az én életem nagy szerelme hajlandó volt áttérni az ülve pisilésre, mikor megkértem rá.

sokkal nagyobb tisztaság van, és nincs büdös sem.

2011. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
36%
a sok jukasmarku néhányan itt elég bénák én mindig beletalálok a wc-be nincs ilyen probléma
2011. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fedél is rá van hajtva tehát bárki megy a wc-re fel kell hajtania, így nincs belőle gond meg jobban is néz ki
2011. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és teljesen magamtól jöttem rá, hogyha ülve vizelek, akkor nem frecskelem össze a wc-t és így nem csinálok plusz munkát, - olyat, ami még gusztustalan is, - a páromnak. És csodák csodája, semmiféle csorba nem esett a férfiúi mivoltomon. Én nem attól érzem magam férfinak, hogy milyen pozitúrában eresztem ki a vizeletet. Sőt vagyok annyira figyelmes, hogy vendégségben is így teszek.
2011. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Ez durva!!! Azt hittem csak engem nyaggatnak ezzel.
2011. jan. 18. 15:23
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
15:19 Tiszteletre méltó a figyelmességed. Kár, hogy sok megrögzött gondolkodású férfi nem képes erre. Ki a fenét érdekel, hogy milyen sexy egy pasas, mikor pisil? Az mennyire sexy, mikor a felesége takarítja a büdös wc-t?
2011. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
36%
minek hugyoztok a budiba folyton le kell huzni a wc-t már 400ft/m3 itt a víznek jobb a mosogatóba hugyozni oszt jólvan
2011. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!