Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek vagy mondjak hogy...

Mit tegyek vagy mondjak hogy lerázzam őket?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen kategóriába sorolható ez a kérdés de szerintem leginkább ebbe.


Szóval van két (roma) ismerősöm, régen jóban voltam velük, kiskorunk óta ismerjük egymást de ahogy nőttünk föl, mindenkinek kezdett kialakulni a saját személyisége.

Lényeg hogy csalódtam bennük eleget és nem akarom velük tartani a kapcsolatot, nem vagyok rájuk kíváncsi mert olyanok amilyenek... hagy ne részletezzem, mindenki sejti milyen dolgokra gondolok.


Mindig hívnak hogy hagy jöjjenek át menjünk ide oda egyszerűen nem hagynak. Én már egy jó ideje, kb 2 éve próbálom lerázni őket hogy most nem érek rá stb, de nem veszik a lapot..


Kérdésem az lenne hogy hogyan lehet az ilyen embereket lerázni? Azt ne mondjátok légyszi hogy egyszerűen csak mondjam meg mert az nem fog menni.


Nem félek tőlük csak egyszerűen nem érdekelnek.

Köszönöm előre is a hasznos válaszokat!


22f


2011. jan. 17. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem veszik a lapot, mást nem tudsz, csak személyesen beszélni velük.
2011. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pontosan ismerem őket. Erőszakosak és primitívek, de ha minden nap ugyan azon az unott hangon mondod nekik, h nem érek rá, mert hepatitis-c-van és feküdnöm kell, el fognak húzni. Lehet, h beletelik egy hónapba is mire kiderítik mi az, de ne add fel. És nem poénból írtam! Én ezt tenném. És részvétem, h rád akadtak, nagyon gázosak.
2011. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekes,hogy két év alatt nem veszik a lapot...Már ne haragudj,de ez igen furcsa.Két éve sehová nem mész el velük,semmilyen buliba nem vagytok benne és ennyi idő alatt is ragaszkodnak hozzád?Ez nagyon fura ne haragudj meg érte.
2011. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21.52-es. Te nem tudod mire képesek, ha kiszimatolják, h mire lehet számítani. Pénz, szajré, lehúzni vkit. Bocs, de sajnos tapasztalat
2011. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az igazság az hogy párszor iszogattunk együtt nem is olyan régen még, 1hónapja sincs de már nem szeretem az ilyeneket... azóta volt konfliktusom (szilveszterkor) romákkal és valahogy nem kívánok semmi ilyesmi emberkével tovább barátkozni.


A 2. válaszolónak köszönöm a hasznos tanácsot.

2011. jan. 17. 22:04
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ettől tartok én is..
2011. jan. 17. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja az más.Talán fizettél nekik egy párszor?Mert akkor valószinüleg szeretnének piálni,ide oda menni persze a te pénzeden.Én azt mondom,hogy koptasd le őket,nem kell durváskodni de ne érjél rá soha.
2011. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Így lesz, elfoglalt vagyok mostantól.
2011. jan. 17. 22:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Valakinek jól meg kéne ráznia őket..
2011. jan. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mégiscsak félsz tőlük és a haverjaiktól, különben meg mernéd mondani nekik, hogy nem kívánsz tovább osztozni a társaságukban. Légy férfi, állj ki magadért.

Lerázni nem két év alatt kell, hanem két perc alatt, vagy te sem gondolod komolyan az egészet.

2011. jan. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!