Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek vagy mondjak hogy...

Mit tegyek vagy mondjak hogy lerázzam őket?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen kategóriába sorolható ez a kérdés de szerintem leginkább ebbe.


Szóval van két (roma) ismerősöm, régen jóban voltam velük, kiskorunk óta ismerjük egymást de ahogy nőttünk föl, mindenkinek kezdett kialakulni a saját személyisége.

Lényeg hogy csalódtam bennük eleget és nem akarom velük tartani a kapcsolatot, nem vagyok rájuk kíváncsi mert olyanok amilyenek... hagy ne részletezzem, mindenki sejti milyen dolgokra gondolok.


Mindig hívnak hogy hagy jöjjenek át menjünk ide oda egyszerűen nem hagynak. Én már egy jó ideje, kb 2 éve próbálom lerázni őket hogy most nem érek rá stb, de nem veszik a lapot..


Kérdésem az lenne hogy hogyan lehet az ilyen embereket lerázni? Azt ne mondjátok légyszi hogy egyszerűen csak mondjam meg mert az nem fog menni.


Nem félek tőlük csak egyszerűen nem érdekelnek.

Köszönöm előre is a hasznos válaszokat!


22f


2011. jan. 17. 18:09
 1/1 anonim válasza:
Próbálj szerezni egy másik havert akivel eggyütt vagy és ha hívnak akkor mond azt hogy nem érek rá és meg értik.Amúgy nekem is voltak ilyen havejaim CSAK ők tették ezt velem.
2011. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!