Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az unokahúgom...

Pro Patria kérdése:

Szerelmes vagyok az unokahúgomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 14 éves, én 17. Nagyon sokat beszélgettünk, a szex sem volt tabu téma köztünk soha. Ha szakítottam, ő vigasztalt, ha ő szakított, én őt. Mindenben egyezett az ízlésünk, a gondolataink, és hát... Egy idő után nem voltunk közömbösek egymásnak.

Az egész úgy kezdődött, hogy valamilyen hirtelen indíttatásból - mikor "bemelegedtünk" - bekapcsoltam a camot msn-en, és megmutattam neki a farkamat. Már előtte is beszéltünk róla, hogy szeretjük egymást, és kár, hogy unokatesók vagyunk, és egészen addig ebben is maradtunk.


Aztán már nem korlátoztuk magunkat, felszabadultunk. A szüzességét még nem mertem neki elvenni (bár felajánlotta), de azon az egyen kívül már minden volt mindkettőnk részéről, titokban, amikor csak alkalmunk volt rá.


Sajnos, már annyira természetesnek vesszük, hogy a nagyobb családi összejöveteleken is itt-ott simogatjuk egymást, ha véletlenül kimegy a fejünkből, hogy látnak, és sokszor olyankor is "eltűnünk" egy órára a vendégek közül a fürdőbe vagy a szobába.


Ez így tarthatatlan. Mit csináljak?


2011. jan. 17. 20:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

hát erre van egy hasonlo példa én és a 2ik uncsim.

Köztünk nem volt semmi, mert én azért vigyazok a f@rkamra nem ugy mint te, viszont minden nap beszélünk, ugy ir mintha baratnőm lenne, hiv hogy menjunk egyut korcsolyazni, bulizni stb. Nagyon tetszik, de félek attol ha történne vmi és kiderülne, nagy szivás lenne, igy inkább csak szeretjuk tavolrol egymast

2011. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ez durva.Az én tanácsom,hogy tartsátok tiszteletben egymást,mert rokonok vagytok és akkor is rokonok lesztek,amikor már szerelmesek nem!!Tény,hogy vannak rokonok,akik egymásba szeretnek,de a társadalom érthető okokból megbélyegzi őket.Az a legnagyobb gond,hogy éretlenek vagytok a szituáció kezeléséhez.Nagyon vigyázz,mert mindketten sérülhettek lelkileg(főleg ő hiszen csak 14!!),szellemileg is.Én mindenképp elmennék egy pszichológushoz,aki segítene,hogy merre tovább..Az,hogy azt írtad,hogy ez tarthatatlan,tény!!Véget kell vetni a dolognak,csak nem mindegy,hogyan teszed!(ehhez kérd egy pszichológus segítségét,bár még csak 17 vagy..)
2011. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
És hogyan menjek hozzá? A szüleimnek kellene kérnie, ők meg nem tudhatják meg.
2011. jan. 17. 22:07
 24/30 anonim ***** válasza:

Létezik netes pszichológus.Adok egy linket,ő biztosan fog válaszolni a problémádra 2,max 3napon belül. [link]

Bemásolod a keresőbe,rákatt a kérdezd a szakértőnket,leírod neki privátban a mailcímedet,megkéred,hogy a címedre írjon választ,ne tegye ki az oldalra a kérdésedet.Mielőtt írsz neki,fogalmazd meg rendesen,ha kell írd le előtte egy papírra,majd másold be.Nem kell semmit eltitkolnod,mert ő nem adja tovább senkinek,nevedet elhallgathatod,nincs tétje,csak segíthet.A korodat is írd le és kérd meg,hogy adjon tanácsot.A végére oda fogja írni,hogy menj el pszichológushoz,de azzal most ne foglalkozz.(Az igazi az lenne,ha kettesben el tudnátok menni,személyesen.)

Ezt mindenképp csináld végig!

2011. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Be sem kell másolnod a linket,elég,ha rákattintasz.

A fejleményeket majd megírhatnád.

Ja,én 21/F vagyok.

2011. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Holnap megteszem, de azt nem szívesen írom meg, hogy mi a válasza. Majd azt igen, hogy sikeres volt-e, vagy sem...
2011. jan. 17. 23:06
 27/30 anonim ***** válasza:

Jó,bár ezzel lehet segítenél másoknak is,akik egy cipőben járnak veled,de te tudod.Nem csak ketten látogatjuk ezt az oldalt.Egy biztos,ő nem tudja megoldani helyetted a problémát,a felelősség a tiéd.Tanácsot tud adni,amit érdemes megfogadni.

Egyébként igazán nincs mit.

2011. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Van vmi fejlemény?
2012. szept. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
MI TÖRTÉNT?:D
2013. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
41%
Teljesen egyetértek a kérdezővel az érzéseket nem lehet befolyásolni és hiába mondjátok azt hogy "felejtsd el" ezt nagyon könnyű mondani viszont megtenni lehetetlen pláne ha állandóan találkoznak.
2013. aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!