Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az unokahúgom...

Pro Patria kérdése:

Szerelmes vagyok az unokahúgomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 14 éves, én 17. Nagyon sokat beszélgettünk, a szex sem volt tabu téma köztünk soha. Ha szakítottam, ő vigasztalt, ha ő szakított, én őt. Mindenben egyezett az ízlésünk, a gondolataink, és hát... Egy idő után nem voltunk közömbösek egymásnak.

Az egész úgy kezdődött, hogy valamilyen hirtelen indíttatásból - mikor "bemelegedtünk" - bekapcsoltam a camot msn-en, és megmutattam neki a farkamat. Már előtte is beszéltünk róla, hogy szeretjük egymást, és kár, hogy unokatesók vagyunk, és egészen addig ebben is maradtunk.


Aztán már nem korlátoztuk magunkat, felszabadultunk. A szüzességét még nem mertem neki elvenni (bár felajánlotta), de azon az egyen kívül már minden volt mindkettőnk részéről, titokban, amikor csak alkalmunk volt rá.


Sajnos, már annyira természetesnek vesszük, hogy a nagyobb családi összejöveteleken is itt-ott simogatjuk egymást, ha véletlenül kimegy a fejünkből, hogy látnak, és sokszor olyankor is "eltűnünk" egy órára a vendégek közül a fürdőbe vagy a szobába.


Ez így tarthatatlan. Mit csináljak?


2011. jan. 17. 20:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el. Ha kiderül ki fog akadni a család. 17 éves vagy, biztos még lesz sok barátnőd, lesz még sok fellángolás, sokszor leszel szerelmes.

Am lényegtelen de uokatesód vagy unokahúgod?

2011. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Anyu testvérének a lánya.


Lehetnétek elnézőbbek is, nem én tehetek az érzéseimről, ahogyan ő sem.

A biológiai vonzódást meg pláne nem lehet megállítani.

Én tanácsokat, segítséget kérnék leginkább...

2011. jan. 17. 21:06
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, de az érzéseid mutatták meg a farkad vagy te?

Az érzéseid taperolják vagy te?

Na látod, itt a fő probléma..

2011. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsot adtunk!!Még csak nem is oltottunk téged,hogy gusztustalan vagy stb..


Próbáld meg őt elfelejteni!Lehetőség szerint kerüld el a találkozásokat,illetve kerüljétek el!Beszéld meg ezt vele is.Hidd el,nem ő az igazi,akit neked szánt a sors,lesztek még mind a ketten szerelmesek,úgyhogy gyorsan töröljétek ki ezt az egészet a fejetekből!Nehéz lesz,szenvedős lesz,de muszáj!

2011. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
A megmutatás az én hibám volt. Viszont onnantól kezdve semmi olyan nem történt, amit ne akartunk volna mindketten, és mindkettőnk részéről megtörtént minden, nem arról van szó, hogy én "taperolom".
2011. jan. 17. 21:11
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

*Ha elsőunokatestvéred, akkor az vérfertőző kapcsolat, és büntetendő.


Jobb, ha tudjátok, hogy unokatestvérek is köthetnek házasságot (de nem ajánlott, mert valószínűleg a rokoni kapcsolat miatt ugyanazok a génjeitek lehetnek hibásak - nagyobb valószínűséggel lesz beteg a gyerek vagy az ő gyerekei/unokái). Az viszont igaz, hogy 14 éven alulival akkor is tilos szexuális kapcsolatot létesíteni, ha beleegyezik. Ha elmúlt 14, már nem tilos.


Mindezzel együtt én is azt tudom ajánlani, hogy az unokatestvéri viszonynál tovább ne menjetek.

2011. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
54%

*Lehetnétek elnézőbbek is, nem én tehetek az érzéseimről, ahogyan ő sem.


Ez nem igaz. A szerelem korántsem érzés. A szerelem és a szeretet tett. Pl. ha szeretitek egymást, nem teszitek tönkre egymással az életeteket meg ilyenek.

2011. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
annyira éretlenek vagytok, h ez a legkényelmesebb, h ott vagytok egymásnak, nem kell mást keresni. nem őt szereted, hanem a testét és ez önzőség.
2011. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. A lelki kötődés előbb alakult ki, mint a testi. És bármi történt is barmikor, mindkettőnknek jó volt.
2011. jan. 17. 21:25
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Azon nagyon meglepődtem, hogy egy 14 éves lány és egy 17 éves fiú "járnak"... Lehet, hogy maradinak tűnök, de abban viszont igazad van, kérdező, hogy az érzelmeket nem lehet befolyásolni. Nagymamám nagyszülei első unokatestvérek voltak, úgy házasodtak össze. 3 gyermekük született, de mindegyiknek volt egy kis "beütése"...
2011. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!