Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az unokahúgom...

Pro Patria kérdése:

Szerelmes vagyok az unokahúgomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 14 éves, én 17. Nagyon sokat beszélgettünk, a szex sem volt tabu téma köztünk soha. Ha szakítottam, ő vigasztalt, ha ő szakított, én őt. Mindenben egyezett az ízlésünk, a gondolataink, és hát... Egy idő után nem voltunk közömbösek egymásnak.

Az egész úgy kezdődött, hogy valamilyen hirtelen indíttatásból - mikor "bemelegedtünk" - bekapcsoltam a camot msn-en, és megmutattam neki a farkamat. Már előtte is beszéltünk róla, hogy szeretjük egymást, és kár, hogy unokatesók vagyunk, és egészen addig ebben is maradtunk.


Aztán már nem korlátoztuk magunkat, felszabadultunk. A szüzességét még nem mertem neki elvenni (bár felajánlotta), de azon az egyen kívül már minden volt mindkettőnk részéről, titokban, amikor csak alkalmunk volt rá.


Sajnos, már annyira természetesnek vesszük, hogy a nagyobb családi összejöveteleken is itt-ott simogatjuk egymást, ha véletlenül kimegy a fejünkből, hogy látnak, és sokszor olyankor is "eltűnünk" egy órára a vendégek közül a fürdőbe vagy a szobába.


Ez így tarthatatlan. Mit csináljak?


2011. jan. 17. 20:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%

Úristen :S

Alapprobléma: A farkadat mutogatod.

Második: VÉRROKONOD!!!

Felejtsd el és nézz szét egyrészt korodbeli lányok között, akik nem családtagok.

2011. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
A rokonod..ha el akarod kerülni a későbbi problémákat,akkor verd ki őt a fejedből és keress egy másik lányt.A szüzességét meg el ne vedd,mert ha ez valaha kiderülne,akkor tuti,hogy kitagadnak téged a családból és soha nem bocsátanak meg neked..
2011. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha elsőunokatestvéred, akkor az vérfertőző kapcsolat, és büntetendő. Így szerelmeskedjetek!!!
2011. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Semmi gond ezzel, csak gyereket nem válalhattok, mert akkor lecsuknak.Fogadjatok majd örökbe.Van ilyen, nem ti vagytok az egyetlen.
2011. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%

Az unokahúg meg az unokatesó nem ugyanaz.

Egyébként akármennyire szerelmesek is vagytok, akármennyire nem tabu köztetek a szex, mint téma, ti magatok vagytok a tabuk egymásnak. Felejtsétek el ezt az egész hülyeséget, egy kis fellángolás, nem több. Majd később rájössz.

2011. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Van a mondás.... "Reggel húgom, este dugom..." Gáz.
2011. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
+kiskorú megrontása. 1 év mulva már elkaphatnak érte.
2011. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

De hogyan "felejtsem el", hogyha elkerülhetetlenül találkozok vele állandóan?

Ráadásul ha csak én szeretném őt, még sikerülne, de kölcsönösen így van.

2011. jan. 17. 20:44
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Valóban nem vagytok egyedüli eser, több ilyen történet is ismert, de szinte gyerekeke vagytok még, egy 14 éves lánynak egyébként sem kellene szexelnie, nemhogy az unokatestvérével - egyszerűen még túl fiatalok vagytok ahhoz is, hogy felfogjátok a helyzet komolyságát ( azt, ami vele jár ) Persze szeressétek egymást, de ne szexeljetek, s majd idővel meglátjátok, menyire komolyak az érzelmek... szerintem egyszerűen csak közel álltok egymáshoz, és picit talán a tiltott gyümölcs effektus is benne van...
2011. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
Láttad a Dr. Houseban azt a részt, amikor a faszi csuklott és úgy próbálta enyhíteni, hogy magát ütlegelte? Na javaslom állj a tükör elé és keverj le magadnak pár emberes pofont.
2011. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!