Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomoztatok már mikor tudtátok...

Nyomoztatok már mikor tudtátok, hogy amit a szemetekbe mondanak hazugság?

Figyelt kérdés
Olyan történetekre vagyok kíváncsi, ahol sejtették már, hogy hazudnak nektek, tűrtetek egy darabig, majd a végén mégis nyomozni kezdtetek, ami végül bebizonyította, hogy mi is az igazság.
2011. jan. 17. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már biztosan tudod, hogy hazudnak, átvernek, akkor már minek nyomozni? Elég eldönteni, hogy ezek után te mit teszel: megbocsátasz és úgy csinálsz mintha semmiről sem tudnál, vagy lépsz. Persze az sem mindegy, milyen kapcsolatban állsz azzal, aki átvert. A párod, a főnököd, a szomszédod, a barát-barátnő. Minden esetben azt kell mérlegelned, hogy ha megszakítod vele a kapcsolatot, mit nyersz és mit veszítesz.
2011. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én most olyan ügyben nyomozok, ami lehet, h hazugság

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

még nem derült ki sajnos :S

de már nyomoztam úgy, h tudtam, h az illető hazudik.

volt 1 csaj, aki pletykát terjesztett rólam. egyszer véletlenül meg is hallottam, ahogy másnak mondta. Akkor szemtől-szemben rákérdeztem. tagadott. kiakadtam, és az arcába mondtam, h ekkor és ekkor hallottam, és hiába néz hülyének, ha nem vok az. na, erre már nem tudott mit mondani...

2011. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam az ugy szokott lenni,hogy jön egy érzés,hogy tudom hogy hazudnak,vagy tudom hogy valamit eltitkolnak,és ha utánajárok akkor ki is derül hogy igazam volt általában olyankor.
2011. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én igen.

A barátom gyanúsan viselkedett, többször rákérdeztem, mi a baja, mi van a háttérben, de nem lettem okosabb. Viszont éreztem, hogy valami van.


Beléptem az msn-jébe, és az e-mailjébe (tudom, hogy undorító dolog, de kétségbe voltam esve, egyébként nem tennék ilyet). Hát, mint kiderült, titokban regisztrált társkeresőkre, chat-re, egyéb helyekre, és egy csomó csajt összeszedett onnan. Nem tudom, meddig jutott velük, de mikor be voltam nála jelentkezve, elég belsőséges üzeneteket küldtek neki, hogy finoman fogalmazzak...+ pikáns levelezéseket találtam, olyanokat, amiket egy kapcsolatban élő férfi nem ír.


Elmondtam neki utána, hogy mit csináltam, és mindent letagadott. Úgy csinált, mintha nem történt volna meg, csak én találtam volna ki. Később pedig bevallotta, hogy igen, voltak ezek, de ez tulajdonképpen nem is ő volt, hanem a legjobb barátjának adta kölcsön az e-mail címét... szóval megpróbálta őt bemártani, de persze a barát lebuktatta.

2011. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, a barátom után. Ez amolyan női megérzés, tudom mikor hazudnak nekem. Akkor is tudtam, na jó, csak éreztem, de majd megőrültem, így utánajártam. Beléptem msnjébe, megnéztem a naplózott beszélgetéseket, megnéztem a telefonját hívások smsek, stb. Naná, hogy igazam lett. Lehet, hogy undorító dolog, de nekem akkor se hazudjanak...

És valamit muszáj volt tennem, ha már magától nem mondja el. Nem bántam meg, hogy kiforgattam a magánszféráját.

2011. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én igen, megcsalás gyanújával. Be is igazolódott, elárulta magát. Nem tudta, hogy nekem az msn és általában az egész rendszerem rögzít mindent. Leült a laptopom elé a legjobb barátnőjével kibeszélni a témát és lebukott.
2011. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!