Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem én vagyok az a lány aki...

Nem én vagyok az a lány aki kell neki, ezt meg is mondta. És mégis keresi a társaságom, találkozni akar. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel több mint egy éve összejárunk. Neki sincs senkije és nekem sincs. Nem mondtam neki,de sztem tudja h szerelmes vagyok belé. Én az elmúlt hetekbe eléggé kerültem őt,mert beláttam h ebből soha nem lesz rendes kapcsolat. nem mondtam meg neki h miért nem akarok vele találkozni,csak mindig azt mondtam hanem érek rá. Egyik nap mikor váltottunk pár sms-t,akkor kérdezte h neme talizunk. Irtam neki h nem kéne,majd talán máskor. Erre ilyet irt vissza h ugyse te vagy az akiért mindent megtennék. Én meg vissza irtam,neki h ha nem mondja rá se jövök,és többet nem irtam,meg ő se. Sokéig nem is keresett ez után az eset óta. Most megint elkezdett e-maileket,meg sms-eket irni h nem találkozunk. Nézhetnék filmet,vagy vmi. Msn-n is mindig rám ír érdeklődik h mi van velem. Én válaszolgatok neki,de elég kimérten.Nem értem mire jó ez az egész amit csinál
2011. jan. 17. 11:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Akkor az a helyzet, hogy tényleg nincs más akivel szexelhetne. Ez van. Sok férfi ilyen. Nem szerelmes beléd, de ettől még kedvel és vonzónak talál. Neki nem kell szerelem egy jó szexhez. Ezért keres, hogy legyen kivel lefeküdnie, de megmondta, hogy ne is képzelj bele többet ebbe a kapcsolatba, mint ami.


Biztos van benned valami, valami tulajdonságod vagy akármi, ami miatt nem tud beléd szeretni, mert ő mást keres. De addig is úgy gondolja, hogy eltölthettek egymással pár kellemes órát. részéről ennyi.


Ezért felesleges rá haragudni, de ha neked ez a felállás nem tetszik, akkor nem szabad vele találkozni.


32/N

2011. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már mentegetőzz neki. Nincs értelme tartani a kapcsolatot, ne szórakozz velem. Kész.
2011. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

"Erre ilyet irt vissza h ugyse te vagy az akiért mindent megtennék."


MINIMÁLIS (1%) esélye van,hogy ezt csak dacból írta, és valójában ő is érez valamit irántad.


Valószínűbb, hogy csak unatkozik és dugni akar.


MÉg egy lehetőség: férfibüszkesége tombol.


Én hazugság ("nem érek rá") helyett egyenesen, őszintén megmondanám neki, hogy gondolkodtam, és nekem nem elég már az összejárogatás, normális kapcsolatot szeretnék. NYUGODTAN mondd meg, semmi égő nincs ebben,ez a normális! Vegyen magának ágymelegítőt. Tedd hozzá, hogy a tescóban van breuer márkájú akciósan. Neked több kell, neked az kell, hogy valaki egész emberként felvállaljon -mert érsz annyit. Ő érdekelt volna, azt is elmondhatod, de mivel azt mondta,amit mondott, neked ez kevés. Ezt mondd el (személyesen) és hagyd faképnél. De arra állítsd be magad, hogy nem fog történni semmi, viszont Te büszkén kiszálltál.

2011. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
hmm
2011. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ki akkar használni ne légy buta ne hagyd magad, tudja hogy epekedsz érte így könnyű lenne ágyba vinni.
2011. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Reménykedtél, hogy több is lehet, de belátod nem. ... Miért, láttad be, hogy nem lehet rendes kapcsolatotok ? Innentől te nem foglalkoztál vele, mire Ő lehet csak durciból írta azt neked, mert érzi, hogy valami nem stimmel ahogy nem keresed, ahogy válaszolsz neki. Közben meg lehet mindketten ugyanazt akarjátok, együtt lenni rendesen végre. Nem lehet ezt megbeszélni, hogy ki mit is szeretne ? És ha csak egyikőtök csak barátságot, akkor felejtős, a helyzet, mert akkor a másik nem tud úgysem mást keresni találni, ha ti talizgattok, és még van benne remény.

Szóval meg kellene dumcsizni ezt kettőtöknek talán személyesen nem sms, meg ilyen modern eszközökön keresztül, szerintem lehet, hogy ugyanazt akarjátok.

Hány évesek vagytok?

2011. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ugyanazt akarják, abból amit a kérdező leírt. A kérdező normális kapcsolatot akart, a pasi csak sexelni akart. Szállj ki ebből a kapcsolatból mert ebből soha nem lesz normális kapcsolat és csak az idődet pazarlod, meg csak rosszul érzed magad. Meg ráadásul megalázó szerintem az, ahogy ő veled beszél.. Egy év után..
2011. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arra kellesz neki.....hagyd a francba,nem éri meg egy ilyen után sóvárogni.De ha folytatod vele késsőbb még nagyon de nagyon megfogod bánni.gondold meg,ne engedd magad kihasználni,de ha engeded akkor meg meg is érdemled!
2011. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy csak szexelni akar. Valószínűleg nem talál mást, de a szexuális igényét ki akarja elégíteni.

Gondold meg, hogy neked csak szex kapcsolat kell-e, vagy normális kapcsolatot akarsz.

Ha már belementél vele egy szexkapcsolatba, akkor ne számíts sokkal többre.

A következő pasival, aki tetszeni fog neked, ne bújj azonnal ágyba, várd meg, amíg tényleg együttjártok!

2011. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!