Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem én vagyok az a lány aki...

Nem én vagyok az a lány aki kell neki, ezt meg is mondta. És mégis keresi a társaságom, találkozni akar. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel több mint egy éve összejárunk. Neki sincs senkije és nekem sincs. Nem mondtam neki,de sztem tudja h szerelmes vagyok belé. Én az elmúlt hetekbe eléggé kerültem őt,mert beláttam h ebből soha nem lesz rendes kapcsolat. nem mondtam meg neki h miért nem akarok vele találkozni,csak mindig azt mondtam hanem érek rá. Egyik nap mikor váltottunk pár sms-t,akkor kérdezte h neme talizunk. Irtam neki h nem kéne,majd talán máskor. Erre ilyet irt vissza h ugyse te vagy az akiért mindent megtennék. Én meg vissza irtam,neki h ha nem mondja rá se jövök,és többet nem irtam,meg ő se. Sokéig nem is keresett ez után az eset óta. Most megint elkezdett e-maileket,meg sms-eket irni h nem találkozunk. Nézhetnék filmet,vagy vmi. Msn-n is mindig rám ír érdeklődik h mi van velem. Én válaszolgatok neki,de elég kimérten.Nem értem mire jó ez az egész amit csinál
2011. jan. 17. 11:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint csak barátok vagytok, vagy szexuális kapcsolatotok is volt? Ha igen, akkor biztos nincs más neki, akivel szexelhetne. Ha nem, akkor lehet hogy csak bátortalan és nem meri kimondani hogy mit érez.
2011. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Barátság is van a világon. Választhatsz: elfogadod vagy elutasítod.
2011. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

*lehet hogy csak bátortalan és nem meri kimondani hogy mit érez


** Nem én vagyok az a lány aki kell neki, ezt meg is mondta.


Szerintem ez elég egyértelmű volt...

2011. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátod akar lenni.Persze ha te ennél többre vágysz,akkor ne keresd a társaságát,mert szenvedni fogsz.
2011. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szüksége van a bíztatásra. Tudod, a fiúknak sem könnyű. Vannak akik félnek a visszautasítástól. NEM MERIK azt mondani, hogy igen, te kellesz, mert félnek, hogy a végén mégse lesz jó, és akkor ő érezné, hogy ő a felelős a sikertelen kapcsolatért. Néha itt is kérdeik sokan, hogy : hogyan lehetnék magabiztosabb. Én úgy érzékelem a leírásodból, hogy a fiúd sem eléggé magabiztos, talán egyáltalán nem az. Próbálj te az lenni. Persze értem, a fiúknek kelll, meg stb, de kivételesen el lehet ettől tekinteni.
2011. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Több mint egy éve tartó sex kapcsolatunk volt.


Reménykedtem benne h ebből több is lehet,de már beláttam h nem,és ezért nem akarok vele többet találkozni.


Nem értem ezt az egészet,h ha nem én vagyok az lány akkor minek keres? Miért nem azzal foglalkozik aki igazán kéne neki? Nagyon értékelheti ezt a kiszemeltje mondhatom :S

2011. jan. 17. 11:27
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én soha többé nem foglalkoznék vele!!!
2011. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja,ha szex is volt,akkor visszavonom,amit írtam.Gondolom nem talált barátnőt,de egyedül nem élvezi.
2011. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
de miért hagyod, hogy kihasználjon?
2011. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
unatkozik nincs senkije, te meg jól jönnél neki egy kis sexre. szerintem koptasd le azonnal, keressen mást akit használhat.
2011. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!