Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet így a "kapcsolat"?

Működhet így a "kapcsolat"?

Figyelt kérdés
A férjemmel különváltunk.A válás is zajlik.De a helyzet az hogy nagyon jól kijövünk egymással és mindent meg tudunk beszélni.Én még nagyon szeretem de elengedtem,mert nem akarom hogy boldogtalan legyen miattam.Viszont a sex még mindig működik.Ez nem baj.Neki is nagyon jó és nekem is.Nem gondolom azt ,hogy ettől vissza jön de azért még reménykedem.Mindketten próbálunk ismerkedni,azt mondtuk ez az állapot addig megy így amíg egyikőnknek nem lesz valakije.Azt tudni kell ,hogy 11 évig voltunk együtt és van 3 lányunk .Nekem ez a felállás most jó és neki is.Kérdésem ,hogy működhet ez így vagy nem.esetleg vissza is jöhet?
2011. jan. 17. 07:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

*De most ez a felállás nekem jó nem akarok változtatni rajta.


Csak azt felejted el - a 10.31-essel együtt -, hogy neked ez most azért jó, mert együtt vagytok. De a férjed kezében vagy, nem a saját döntésed lesz, ha kilépsz belőle, és bazi nagy összeomlás jön. Az egy dolog, hogy te nem akarsz változtatni, de a férjed előbb-utóbb akarni fog, és te leszel a vesztese a dolognak. Most jó neked, nem érzed, hogy kihasznál. Akkor fogod érezni, amikor már nem akar többé kihasználni... Kívánom, hogy ne így legyen, de sajnos az élet általában ezt hozza.

2011. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem van a házasságmegőrzésnek különböző titkai, amelyek közül ez is lehet az egyik, hiszen mind kettő tudja,hogy van más kiut is, de nem minden áron akarnak válni.Tegye a szivére a kezét az a férj, vagy feleség,aki nem érezte ugy,hoigy kihasználják.Szerintetek csak a szex az,ami kihasználásra ad okot.Mondanám: mosás, főzés, gyereknevelés, takaritás,mint nő feladata a férjjé az ujságolvasás és TV nézés.Egy családon belüli kapcsolatban ez is az,ha egyoldalúvá válik a házimunka végzése.Vagy a szex,mint tulajdonjogi szexelési igény kielégitése./p.tulajdonos vagyok jár nekem,mondja a férj/Tehát,miért kellene egy olyan kapcsolatot helyteleniteni,amit nagyon sokan naponta átélnek.Akkor mindenki váljon el,mert erkölcsi és etikai jogokat sértünk meg,avval,hogy gondolatban kimondva vagy kimondatlanul másra is vágyunk vagy elhamarkodott kijelentéseket teszünk nap.mint nap,mert a FŐNÖK LEB.SZOTT és a párommal veszekedek.
2011. jan. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!