Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet így a "kapcsolat"?

Működhet így a "kapcsolat"?

Figyelt kérdés
A férjemmel különváltunk.A válás is zajlik.De a helyzet az hogy nagyon jól kijövünk egymással és mindent meg tudunk beszélni.Én még nagyon szeretem de elengedtem,mert nem akarom hogy boldogtalan legyen miattam.Viszont a sex még mindig működik.Ez nem baj.Neki is nagyon jó és nekem is.Nem gondolom azt ,hogy ettől vissza jön de azért még reménykedem.Mindketten próbálunk ismerkedni,azt mondtuk ez az állapot addig megy így amíg egyikőnknek nem lesz valakije.Azt tudni kell ,hogy 11 évig voltunk együtt és van 3 lányunk .Nekem ez a felállás most jó és neki is.Kérdésem ,hogy működhet ez így vagy nem.esetleg vissza is jöhet?
2011. jan. 17. 07:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha így van,akkor miért váltok el? A gyerekekre kellene gondolnotok. Ők a vesztesei a válásnak!
2011. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem abban a pillanatban, hogy megtudja, neked van másik, két kézzel fog beléd kapaszkodni. Rádöbben, hogy másnak is kell a felesége, akkor nem lehet rossz nő!
2011. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mert a volt férjem már nem szerelmes belém "csak" szeret és így nem akar velem lenni.Eleinte sokat vitáztunk de most ez így működik mióta külön vagyunk.Azt mondta , lehet hogy,rájön ,hogy én kellek neki de most úgy érzi mennie kell.
2011. jan. 17. 08:01
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Nehéz válaszolni. Hogy pontos választ tudjak adni, kérlek írd le, hogy mi miatt vált(at)ok el.
2011. jan. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azt mondta ,hogy a természetemmel van a baj.Hamar ideges leszek és nem tudom kimutatni teljes mértékben hogy szeretem ,de neki erre szűksége lenne.Nagyon sok apróság van még ami miatt válunk de nem olyanok amin ne lehetne változtatni.De ezeket csak most mondta el mert nem akart megbántani.
2011. jan. 17. 08:05
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
A jó házasság titka: külön hálószoba, a jó kapcsolat titka: külön lakás.
2011. jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem volt eddig őszinte hozzád, akkor ezekután sem lesz az, ha esetleg felmerül benne egy újabb kivetnivaló a viselkedéseddel kapcs.

Ezek szerint nem fogadott el téged teljes mértékben a házasságotok alatt, jelenleg pedig jól jöttök egymásnak a szex miatt - neked ő érzelmileg többet jelent és azt hiszem ez elég gáz, mert ha majd tényleg lesz vkije, téged dupla csalódás fog érni miatta, duplán fog fájni.

Én a helyedben nem igazán méltatnám ezekután őt a bizalmamra, márcsak azért sem ,mert nem beszéltétek meg a problémákat a maga idejében, és valójában ez vezetett egészen a válásig.Szerintem.

2011. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak:igazad van csak a baj az hogy nem szólt idejében. Amit azért nem tett mert nem akart megbántani. Szeretni szeretem ,de belefáradtam a sok kezdeményezésbe,így szerintem (mivel én mondtam hogy nem harcolok érte többet,)valamilyen szinten már túl vagyok rajta.Nem teljesen de haladok. A szex meg amíg jólesik addig megy közöttünk.
2011. jan. 17. 08:18
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez egy ideális kapcsolat.Igy biztos nem fogjátok egymást megunni sőt félve egymás elvesztésétől harcoltok is érte,de másként.Már maga a gondolat, hogy szabad vagyok leblokkolja a kötelezettségekkel járó szorongást és mást sem éreztek csak felszabadult érzést.Akkor nektek minden nap el kell csábitanotok a másokat ! Ha ilyen megoldást találtam volna én is biztos nincs válásom.
2011. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Előző nem másokat hanem másikat, /lényeges!/
2011. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!