Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Salamon fiúnévhe...

Mit szóltok a Salamon fiúnévhez? (A férjem Dávid)

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 19:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

20:32

Azt azért lássuk be, hogy egy Tamást, vagy egy Zsoltot nehezebb a neve miatt szekálni, mint egy Salamont.

2011. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
53%

A Sami vagy Simi becenév nem gáz ha belegondoltok hogy maguk a kamaszok is miféle beceneveket adnak egymásnak meg maguknak, pusztán poénból.


Nekem konkrétan egyik név sem tetszik, de ezt hülyeség is taglalgatni mert ízlések és pofonok, lehet hogy 20 fórumoiónak nem tetszik, 13-nak igen, 5 szerint szekálható, 3 szerint nem, úgysem ez számít majd amikor döntötök, legalábbis ideális esetben. Nekem legalábbis ne idegenek döntsenek a gyerekem nevéről hiszen azért mert valakinek nem tetszik a név amit kitaláltam, akkor mi van? Egyszerűen más az ízlése, pont. Nem ez fog alapot képezni a döntésemben.

2011. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Sami meg a Simi.. Már most szakadok a röhögéstől,mert egy ismerősünknek volt két kutyája,az egyik volt a Simi(szerette a símogatást)a másik volt a Sami(mert nem szerette ha símogatják)Nekem rögtön ez ugrott be erről a két névről,bocsi,nem tehetek róla..
2011. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
A harmadiknak pedig a Sámuel nevet javaslom! Sami, Simi,Samu...
2011. jan. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha lány lesz, az Anna, vagy az Abigél jöhet szóba!
2011. jan. 17. 11:15
 26/26 anonim válasza:
ha lány, akkor szerintem legyen anna:D de borzasztó név a salamon: D
2011. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!