Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt éltekfiatalokra...

Akik együtt éltekfiatalokra is gondolok. Sokat jártok szórakozni? Minden hétvégén?

Figyelt kérdés
A barátom nem szeret ilyen helyekre járni, de azért kávézóba, ha ugy több pénz van, akkor cukrászdába elmegyünk, de szórakozni nem járunk. Ti hogy vagytok ezzel? Sokat jártok szórakozni?
2011. jan. 16. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én imádok bulizni járni. Akkor tiszta a fejem ha dong körülöttem a zene, ilyenkor gondolkozom a legjobban,szóval nekem lételemem, emellett teljesen kikapcsol. Minden hétvégén nem megyek, de 2-3 hetente igen. 22/L
2011. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát nálunk változó. elszoktunk járni inni 1-1 sört, meg barátokkal szoktunk lenni havi 3* körülbelül de ezen kívül kimondottan kettesben elmenni bulizni úgy negyedévente 1* van. de heti rendszerességgel van olyan h iszunk egy üveg bort és közbe zenét hallgatunk. most ennyit tudok mondani

L*-*

2011. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi évek óta nem járunk,(tiniként is ha 3 koncerten voltunk, sokat mondok) esküvő előtt elmentünk egyszer, de egymásra néztünk, és hazaindultunk, ennek már két éve, de azóta sem jutott eszünkbe újra bulizni.

23/N és 22/F

2011. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-2 havonta járunk szórakozni. Mondhatni fiatalok vagyunk, a párom 26 én 22. Nem vagyunk sem pénz szűkében,sem pedig begyöpösödve, csupán kinőttünk már abból a korból, hogy minden hétvégén részegre igyuk magunkat. Mindketten sokat dolgozunk,ezért a hétvégét inkább pihenéssel töltjük.

L/22

2011. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi olyan évente 3-4alkalommal megyünk buliba, inkább barátoknál othoni piálás, kertisütés, pizázás, mert ott jobban tudunk beszélgetni. Ez is olyan 1-2havonta kb.
2011. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 éve vagyok együtt a Párommal. Első évben se olyan nagyon sűrűn jártunk el bulizni, de az utóbbi 2 évben csak Szilveszterkor mentünk.:-D

Mi is inkább itthon, pihenve töltjük azt a kevés időt, amit tehetünk, mert mi is sokat dolgozunk.

Bár, a pénzhiány is benne van. ha több pénzünk lenne, lehet, hogy néha eljárnánk mondjuk biliárdozni egyet...

24/L és 36/F

2011. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bulizni szinte soha

évente 2-3 alkalom volt egyetemi ismerősökkel szakest, nyáron strand,nyralás,télen 2-3 alkalommal wellnes,korcsolyázás,és ennyi

meló+suli mellett örülünk ha hétvégén csak lustálkodunk,vagy meglátogatjuk a nagyszülőket

23/N 25/F

2011. jan. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!