Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kétségbe...

Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Apa elment fél kettőkor, én pedig elmentem a barátnőmmel csavarogni.kérdezte mikor jövök.mondtam h fél hat..aztmondta addigra ő is itthon lesz.

hazajöttem apa sehol, readásul a telefonját is itthonhagyta!

2en élünk nincs tesóm, anya nélkül élek.

Mit tegyek most?TELJESEN KÉTSÉGBE VAGYOK ESVE! :(


2011. jan. 16. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi, még 6 óra sincs. Kicsit késik.

Ne gondolj egyből a kegrosszabbra,


Hová ment? Esetleg kérdezz meg valakit akivel találkozhatott h mit tud róla?

2011. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, én egyszer így voltam anyuval(szintén ketten élünk), hogy nem jött, mentem keresni, addig ő hazaért, és ment engem keresni. Fél éjszaka bőgve kerestük egymást, pedig csak otthon kellett volna még egy kicsit maradnom. Várj még, lehet, mindjárt csörren a kulcs a zárban :)
2011. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Szigethalmon lakunk, és asszem pestre ment találkozni valakivel..

De ááá..

nagyon meg vagyok ijedve :'(

2011. jan. 16. 17:57
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
ez a múlt héten történt?
2011. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

És ez miért baj? Vagy nem szokott késni?

Mondjuk ha az én apámból kéne kiindulni akk biztos full KO-n érne haza egyszer valami éjszaka tájt, de nem tudom lehet h majd haza jön még =)

2011. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi fél óra az semmi:)majd ha estére nem ér haza oylan 8 körül akkor kérsz valakitől segítséget nagyi szomszéd stb...De tuti hazaér arra.
2011. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Nyugi, biztos nincs semmi baj. Biztos valamilyenn közlekedési baki van és elakadt:) Tudadt milyen Pest! Nyugodj meg, nem sokára haza ér:)

2011. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodj meg, pest a dugókról híres :) Ennyiből nem kell bajra következtetned. Biztosan nemsoká hazaér, semmi baj!
2011. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Ki én? Most azzal mit riogattam h ha az én apámból kell kiindulni? nem azt írtam h az övé is tuti így fog járni... meg azért mert megkérdeztem h miért baj? azt tán azért kérdeztem mert h szokott-e késni -.- édes istenem ilyen bolond embereket -.- nekem ... észem ágába nem volt riogatni... minek riogatnám? -.- de persze annak nem írtok aki meg azt írta h lelőtték :@ csak engem holott nem is piszkáltam :@ én igaz h azt aki a lövőset írta azt lepontoztam de nem baj... :@
2011. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem se aggódj, lehet, hogy nagy a forgalom, lerobbant az autója, tovább maradt mint gondolta, ha olyan 8, 9-ig nem jelenkezik akkor keress egy felnőttet aki tud segíteni.
2011. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!