Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, a mai világban...

Most komolyan, a mai világban ez lehetséges?

Figyelt kérdés

22 évesen 1 gyereket egyedül nevelő nőként párt találni...

Én vagyok csak ilyen naiv,vagy tényleg lehetséges?


2011. jan. 16. 13:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Én 21éves vagyok s 1éves ababám. Apuka 25, mi jól megvagyunk, dúl a szerelem, tervezzük az esküvőt. Ababával úgy vagyok, hogy bár sok fáradságot, lemondást s más életet kíván mint a korsztályomé (mondjuk én nem is vagyok olyan bulizós)de nembánom mert ennyi szeretetett s békét se kaptam eddig mint így s nekem ez a fontos.

A rossz benne s nehezen kezelek az a gyesel járó kiszolgáltatottság, hogy nincs "rendes" munkám, nem olyan mint függetlennek lenni s bizony ha párom elhagyna vagy történne vele valami akkor milessz vele/ velünk késöbb.

Én is úgylátom ehéz így ismerkedni, már ott megakadna az ember, hogy hogy is találjon valakit hisz a kisbabás anyukák nem az unatkózó, időmilliomos kategória. :)

Ha meg van valaki akkor hány ember is hajt el (akik szimpatikusak neked) miután kiderült a baba.

Így marad a reménykedés, keresgélés s szerintem olyan 25-28 felett talá csak magának az ember ismét párt, mikor a gyerek melett "mozogni" lehet az ovi, suli miatt, s már kevésbé anyás, viszont nem is még kamkasz mikor harcolnia kéne vele a "mostohaapunak".

Na meg ilyenkor már az ember korosztálya is öregedett, vannak még szinglik de legtöbbjük babás vagy elfogadja a tényt, hogy van. szóval nehéz, na szerintem.

2011. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem vagy naiv. Miért ne lehetne olyan férfi, aki elfogadja, hogy neked már van egy gyereked? Szerintem lehetséges. Az öcsém volt osztálytársa 14 évesen szült (most kb 25). A gyereke apjáról semmit se tudni, soha nem láttam pasit mellette. Aztán kb 2 éve feltűnt egy 35 év körüli fickó és azóta is együtt vannak és nevelik a gyereket. Úgy látom, hogy boldogok. Én könnyen beszélek hiszen nekem van egy szerető férjem (a gyermekem apja), aki szó szerint egyik napról a másikra megváltoztatta az életem. Megkérdeztem tőle, hogy ha lett volna gyerekem és úgy találkoztunk volna, akkor is kellettem e volna neki? Erre Ő azt felelte, hogy igen, de természetesen szeretett volna saját gyereket is. Őszintén remélem, hogy -kivétel nélkül mindenki- az egyedülálló anyukák közül megtalálja a megfelelő párt, aki elfogadja a gyerekkel együtt. Nagyon nehéz lehet nektek, de irigyellek titeket a kitartásotokért!
2011. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek elszomorítani, de idézem valakinek egy régebben ugyanehhez a témához írt remek válaszát:


"a 22-26 éves fiúk vagy frissen dolgoznak, vagy egyetemre járnak. Egyéb sem hiányzik nekik, mint másnak a gyereke"


Bocsi, de ez szerintem így van. Azért sok sikert!

2011. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyébként az utolsónak teljesen igaza van.

A téma kapcsán jutott eszembe, egy 26 éves gyerekes nő nyomult rá egy 16 éves gyerekre, hogy majd az lesz a gyereke apja stb. Tudom, hogy nem ide tartozik, de szerintem ez undorító.

2011. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vannak egyedülálló apák is, nem?
2011. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

ha mondjuk 21 évesen nem vállalsz gyereket, akkor most sokkal könnyebb dolgod lenne.

szerintem 30 év felett 1 gyerekkel könnyebben talál egy nő párt, mint ilyen fiatalon.

2011. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!