Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, a mai világban...

Most komolyan, a mai világban ez lehetséges?

Figyelt kérdés

22 évesen 1 gyereket egyedül nevelő nőként párt találni...

Én vagyok csak ilyen naiv,vagy tényleg lehetséges?


2011. jan. 16. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Biztosan lehetséges :)
2011. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetséges :)


23 éves egyedülálló anya


(u.i.: ha van kedved, írhatsz privit, ha esetleg beszélgetni szeretnél)

2011. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Biztos van rá példa, de nagyon kevés olyan férfi van, aki más gyerekét szívesen nevelné fel. :( Sajnos :(
2011. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

:S Háááátt... attól függ.

A hozzád korban illő férfiak inkább csak fiúk, és nehéz olyat találni, aki elég érett hozzá, hogy a gyerekkel együtt elfogadjon, és ne az legyen a legfontosabb, hogy eljárjatok hétvégenként bulizni, meg hamar feküdjél gyakran sokat, és bevállalj mindent, amit ő a filmekben látott.


A másik véglet, hogy keresel egy olyan férfit, aki elég érett, de lehet, hogy őt te fogod túl öregnek tartani.


Nem lehetetlen, de nem lesz könnyű.

2011. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Majdnem 30 éves volt az ex.Akinek útban volt a gyerek...
2011. jan. 16. 13:59
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet..én 23 éves voltam (a lányom akkor volt 4) amikor megtaláltam a Párom.Azóta is együtt vagyunk ez már 4 éve.
2011. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok az a kérdező,aki a "Csak szerintem ilyen súlyos a probléma?" kérdést kiírta.Bocs,linkelni nem tudok,már töröltem a kérdések listájából.
2011. jan. 16. 14:01
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor gondolj bele, 30 felett esetleg két gyerekkel?

Tudod, hányan vagyunk?:)

2011. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Remélem lehetséges,sok erőt hozzá.
2011. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos lehetséges, de biztos nehezebb is, mint egy gyerektelennek. A gyerekteleneknek mindig könnyebb és ha magamból kiindulok meg is tudom érteni, mert nekem sem kellene gyerekes pasi. Ha családot akarok, akkor alapítok, nem bemegyek egybe. Ettől függetlenül nagyon sok ilyen van, szóval ne aggódj, majd megtalálod a párod te is :)
2011. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!