Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

Örökbefogadott gyerek vagyok. Úgy érzem senki nem szeret. Szüleim szoktak veszekedni, akármit mondok nem hallgatnak meg. Anyám fakanállal apám a kezével vagy nadrágszíjjal ver engem. Sokszor ok nélkül. Gondolom, azért nem szeretnek vagy azért bánnak így velem mert nem vagyok a saját gyerekük. Karácsonyra se kaptam semmit. Ha valamit szeretnék egy kis apróságot nem kapok.

16 éves lány.


2011. jan. 16. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha vernek, akkor irány a gyámhatóság.
2011. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez szomorú, de nem jobb lenne egy intézetben így?
2011. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, azért nem szeretnek vagy azért bánnak így velem mert nem vagyok a saját gyerekük.


Akkor meg mi a francnak fogadtak örökbe?-.-"

Idióta barmok, hogy utálom én az ilyen embereket.

Tűnj el onnan én azt javaslom. Igaz megoldást nem tudok javasolni, hogy hová mehetnél, fogalmam sincs hol lenne a legjobb, intézetben vagy máshol, de onnan menj el, nem kell ezt eltűrnöd!

2011. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Őket kérdezted már erről? Mikor megtudtad, h örökbe fogadtak, akkor nem beszélgettetek arról, hogy hogyan és miért történt ez?

Ha azért nem kapsz ajándékot, mert nincs miből, akkor légy kicsit megértőbb! A verésre viszont nincs semmi mentség...

2011. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem Őket és tudom miért történt. Anyukám 16 éves volt mikor engem szült. Van 2 húgom, de nem ismerem őket, az igazi anyukámról megvan egy újság cikk hogy megverték és megerőszakolták. Én is mennék de nem tudom hova, ajándékra meg lenne pénz. Most is odamegyek apukámhoz erre azt mondja tűnjek el. Beszélgetni se tudok velük.
2011. jan. 16. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt nem mondja nekem senki, hogy egy 100 Ft-os hajcsatra sem telik jelképesen karácsonyra. Vagy tényleg valami kis apróságra (plüssállat, szemceruza akár mi ami tényleg az odafigyelést fejezi ki) Nagyon sajnálom, hogy így bánnak veled, de miből veszed, hogy senki sem szeret? Nagyszülők, tesó(k), barát(ok) nincsenek? Valamelyik vagy mindkettő esetleg iszik? Azért kérdezem mindezt, mert próbálok segíteni és van egy pont ilyen idős húgom.
2011. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyszüleim meghaltak. Tesóm úgye van, csak nem ismerem. Barátaim nem nagyon vannak. Szüleim meg nem isznak, így én se értem miért ilyenek. Van esetleg msn-ed? Ott tudnánk beszélni jobban.
2011. jan. 16. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Msn-em sajnos nincs, de privátba szívesen beszélgetek veled (ott megadom az @ címem)
2011. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sztem azért mert kikapsz még szerethetnek, én 13 F vagyok és nadrágszijjal meg pálcával el szoktak verni csupasz fenékre de attól még szeretnek.

Mondjuk az hogy nem adtak semmi ajándékot már gáz.

Nem lehet velük beszélni?

2011. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szeretet és a verés közti összefüggésről annyit, hogy nem volt rend a szobámban és egyik alkalommal apám akkora pofont adott, hogy kiszakadt a dobhártyám, a másik alkalommal ugyanezért az "indokért" szó szerint fojtogatott. Egy másik ugyan ilyen banális pitiáner ok miatt összerugdosott, úgy hogy óriási kék zöld és lila foltjaim lettek. Pedig a vér szerinti apám és állítólag szeret bár sosem mondta. Na most ha nincs rend a szobámban akkor mekkora anyagi kár ér bárkit is vagy ki hal meg? Senki! Nincs az az indok amiért így el lehet bánni bárkivel is. De szerencsére az élet hosszú és kivárom a megfelelő pillanatot amikor megmutathatom anyámnak azt a képet amin apám (az az áldott jó ember) éppen egy másik idegen nőt tol, mint a rossz biciklit!
2011. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!