Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a naplómmal/régi...

Mit csináljak a naplómmal/régi képekkel?

Figyelt kérdés

13-19 éves koromig vezettem naplót. Persze a szerelmi életem van benne, meg a fontos történések. Visszaolvasva gyerekként annyira máshogy láttam a dolgokat (még azt is képes voltam beleírni, hogy XY rámnézett :D) sajnálom kidobni, mert az is én voltam, de nem tudom mihez kezdjek vele. Ha őrizgetem továbbra is, és ha lesz gyerekem aki megtalálja, azt nem szeretném... :) Ugyanez a helyzet a régi képekkel, amiken a volt szerelmeim szerepelnek.


Mit csináljak velük?


2011. jan. 16. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én kidobtam ezeket a dolgokat...még van egy ilyen "rám nézett" naplóm...meg, rám mosolygott, "Úram Ég, Köszöööööönt" típusú bejegyzésekkel, de azt nem fogom eldobni, az is én voltam és hát akkor voltam először szerelmes...az már soha többé nem olyan, mint akkor...:)
2011. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne dobd ki őket!!! Én is vezettem naplót tizenéves koromban, az egész tinikorom benne volt, minden, szerelmek, konfliktusok a szülőkkel, minden, minden... aztán amikor rájöttem, hogy anyám elolvassa, széttéptem mindet...

Most már nagyon sajnálom, annyira jó lenne néha elővenni és olvasgatni...

34L

2011. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ki ne dobd!!! Ha később megbánod, akkor már hiába!

Én lehet, ha ráérek, törlöm belőlük a nemkívánatos mondatokat - maximum.

És majd ha érzem a halálomat, elégetem - de az se biztos :D

2011. jan. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olvasd el. A képeket nézd meg mégegyszer utoljára.

Aztán engedd el magadban ezeket a múltbéli dolgokat. Zárd le, mert ez már nem te vagy. Az a múltad te pedig a jelenben élsz. (Nyugi arra emlékezni fogsz, ami fontos volt. Ami meg feledésbe merül, az nem is volt olyan lényeges.

Aztán égesd el. Így nem fog senki rátalálni.

2011. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!