Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a naplómmal/régi...

Mit csináljak a naplómmal/régi képekkel?

Figyelt kérdés

13-19 éves koromig vezettem naplót. Persze a szerelmi életem van benne, meg a fontos történések. Visszaolvasva gyerekként annyira máshogy láttam a dolgokat (még azt is képes voltam beleírni, hogy XY rámnézett :D) sajnálom kidobni, mert az is én voltam, de nem tudom mihez kezdjek vele. Ha őrizgetem továbbra is, és ha lesz gyerekem aki megtalálja, azt nem szeretném... :) Ugyanez a helyzet a régi képekkel, amiken a volt szerelmeim szerepelnek.


Mit csináljak velük?


2011. jan. 16. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tedd be egy dobozba és dugd el

Én legalábbis ezt csináltam a régi naplóimmal

Meg nekem se csak a naplók vannak a dobozban, hanem rajzok, újságból kivágott képek a kedvenc sztárjaimról, akikért rajongtam, stb

Nekem ezek emlékek, sőt, a legnagyobb kincseim, ki nem dobnám!

Mondjuk nekem "szelremi életem" azóta sincs :D de mind1

2011. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én a régi képeket kidobtam férjhezmenetelem elött. a naplót sztem örizd meg mindenképp hogy nagymamaként is visszaolvashasd jol dugd el egy doboz mélyére
2011. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én kidobtam. Mert olyanokról szólt ( exszerelmek), akikről nem szeretnék már tudni, és felidézni, gondolni rájuk....mert undorodom tőlük :D
2011. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarod, hogy bárki beleolvasson akkor szkenneld be és utána égesd el :) A gépeden (floppyn, usb-n, cd-n, dvd-n) bármit le tudsz védeni, jelszavazni, el tudsz rejteni :) Így valamennyire megmarad a saját kézírásod is, de legalább egy pár "kacattal" kevesebb lesz a szobádban és annak a veszélye is szinte nullára csökken hogy valaki beleolvas....:) Én ezt csináltam :)
2011. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: igen, de ha mondjuk 40 év múlva már nem lesznek a mai adathordozókat lejátszó berendezések...? Én azt mondom, tartsd meg, vidd fel a padlásra, vagy dugd el a pincében, stb.
2011. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor átmásolja őket.

Ha bejön valami csúcs szuper adathordozó arra simán át lehet tenni. Nem kell 40 évig rajta ülni. Emlékezz vissza a C64-es korszakra: ott először magnó volt utána jött a floppy, és nem úgy volt, hogy na akkor mától nem lehet kapni magnós szerkezetet, hanem fokozatosan tűnt el. (volt olyan időszak is, hogy a c64-es floppy-t be lehetett tenni a pc-be is mert az is látta) Vagy ha erre már nem is emlékszel, akkor pl: ma is lehet használni kicsi floppyt is, cd-ket, usb-ket és még 1cm-es memóriakártyákat is....jah igen és már van c64 emulátor is. Szóval a számítógépes kütyük kompatibilisek, ha még nem vetted volna észre... vagy te már a videókazettát nem is ismered?? XD

2011. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Beszkennelve nem az igazi, papíron az igazi! én direkt a legszebb könyveket választom naplónak, mert nekem ez is nagyon számít :) Szerintem egy dobozban tedd el valami nagyon magasan lévő polc leghátsó zugába...
2011. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ki ne dobd őket!!! Ha nem akarod, hogy valaki megtalálja őket, tedd be valami dobozba, és dugd el valahol (padlás, pince) stb. Hidd el, hogy később nagyon tanulságos lesz visszaolvasni!
2011. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

padlás, pince?

És ha panelbe lakik??? Erre nem gondoltok?

2011. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
panelba is van pince!
2011. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!