Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyjával?...

Mit csináljak az anyjával? Már komolyan elég.

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy holnap korizni megyünk (itt az egyik kérdés hatására terveztük el :)) és mivel barátom most le van égve, én fizetném (szerintem amúgy sem kéne mindig a pasinak fizetnie.) megbeszéltünk mindent.

ezek után jött az anyja, hogy szó sem lehet róla, hogy én fizessem (de pénzt azt nem ad a fiának...) és amúgy sem mehetünk. remélem jogosan vagyok kiakadva...

állandóan ez van. sose engedi el sehova, de könyörgöm 19!!!! éves. az anyja egyedül neveli, ezért nekem szokták ismik azt mondani, hogy ez nagy csata lesz, mert az anyja nem szokta meg, hogy nincs minden percben otthon, hogy mindenért ugorjon neki.

én sem bírom, mikor otthon kell ülnie, takarítania, stb. ahelyett, hogy velem lenne.

mit csinálhatnék? nekem van a legkisebb beleszólásom, de már nagyon elegem van. sok ilyen húzása volt már az anyjának.


2011. jan. 15. 21:14
 1/10 A kérdező kommentje:
tegnap pl lekéste az utolsó buszt, az anyja meg közölte, hogy ha nem oldja meg, dögöljön meg ahol van. Nem az, hogy érte megyek... végül hajnali 3ra sikerült hazaérnie szegénynek :S
2011. jan. 15. 21:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nagyban a párod hibája. ha nem gyakorol nyomást az anyjára, nem próbál meg leszakadni, akkor hiába adunk neked igazat, te nem tudsz tenni semmit. a nő csak akkor fog visszavenni magából, ha látja, hogy a fia leszarja.
2011. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ne csinálj semmit. A pici fiú viszont elbeszélgethetne az anyjával arról, hogy ő egy ÖNÁLLÓ ember, nem valakinek a csicskája. Az anyuka neveli és nem URALKODIK. De ezt csak ő mondhatja el sajnos. Te max. meggyőzheted a fiú arról, hogy ennyi idősen már ideje lenne elbeszélgetnie az anyukájával.
2011. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem meri "leszarni" mert az anyja már 15 évesen is kidobta 1 hétre (csak utána kezdte el keresni...) és fél hogy most kirakná... :/
2011. jan. 15. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy gáz ez a helyzet. Egyetlen megoldása létezik, ha a párod elmegy dolgozni és kivesz egy albérletet, vagy egy szobát valahol. Más megoldást nem igen látok.
2011. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
próbáljon meg önállósodni. diákmunka (ha még tanul), ilyesmi. keresse meg az apját, nagyszüleit, bárkit. fogadjátok be. más ötletem, más megoldás nincs.
2011. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
cukrász tanuló, ez az utolsó éve, szeptembertől kezd el elvileg dolgozni.
2011. jan. 15. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor addig tűrtök..mást nem tehetsz. max. mikor otthon tartja takarítani, menj át segíteni, és hamarabb végez.
2011. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

a múltkor ott voltam. segítettem az anyja meg: nem kell még hazamenned? mindjárt sötétedik. én: megbeszéltem anyuval

ő meg húzza a száját.

2011. jan. 15. 21:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem úgy tűnik, hogy anyuka nem nagyon szívlel téged, nem szereti ha a kisfiának van valakije, amellett persze, ahogy írtad, hogy le se sz*rja a fiát.

Bírjátok ki, amíg lesz a barátodnak munkája, és utána remélhetőleg külön tud költözni.

21/N

2011. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!