Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki hogy...

Hogy mondjam el neki hogy nekem ő nem tetszik? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, aki nagyon belémszeretett. De ez az érzés nem kölcsönös. Az a fiú pedig mindenkinek elmondta, hogy járunk. Pedig ez nem igaz. A szép szó nem hat, már többször is próbáltam, de keményebben nem merem, mert egyszer már volt ebből baj. Egyszer megmondtam neki keményebben (de nem annyira, csak azt mondtam hogy köztünk soha nem lesz semmi és hogy állítsa le magát) és aztán meg hív az anyja hogy én hogyan képzelek ilyet, hogy én így megbántom az ő drága kis fiacskáját (eléggé pulyás az a fiú) és így leordított. Meg egyszer hívtak háziért, én vagy 6-szor mondtam hogy nem jó, mert már más programom van, de ő csak ellenkezett, ekkor lecsaptam a telefont és elmentem. Az anyja egy hónapig felrótta nekem, hogy én hogy képzelem ezt, hogy átmegyek a barátnőmhöz. Azért nem mondhatja meg mit csináljak. Na ekkor már nem tudtam hogy mit csináljak. tehát durva nem lehetek. Hogy adjam a tudtára? 13/L
2011. jan. 15. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

küld el a kurv@ annyàba azt a hàrpiàt :)

persze szebben.

a fiúnak meg mondd meg, hogy hiàba erölködik úgyse lesz nàlad esélye majd kívànj neki sok energiàt hozzà..

2011. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jogon mondja meg az annak a gyereknek az anyja hogy te hova mész vagy mit csinálsz?

És azt hogy te akarsz a gyerekkel járni vagy nem, azt miért a fiú meg az anyja akarja eldönteni???? Ha te nem szereted akkor fogadja el, vagy akkor majd anya el intézi?? Húú most felbosszantott 13L

2011. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha így viselkednek, nyugodtan légy durva.
2011. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
rúgd tökön a srácot . az anyjának meg mondd el hogy ne zavarjanak, mert a sarkon vagy.akkor békénhagynak elhiheted. : D
2011. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a gyereknek, hogy nem érdekel, szálljon le rólad és kész, ne szégyellősködj! Azt meg nem igazán értem, hogy ha az anyja téged zaklat, amiért nem akarsz a fiacskájával foglalkozni, miért nem szólsz az anyukádnak. Úgy gondolom, ebbe már a Te szüleidnek is be kellene avatkozni és a szüleidnek kellene szólni a gyereknek és az ő anyjának is, hogy kopjanak le.
2011. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szólj anyukádnak, h zaklat a csávesz, meg a muterja is. ez a legjobb megoldás, neh már neked essen 1 idegen, vén r*banc, csakm nem akarsz járni a nyomi kölykével! A gyereket meg oszd csak ki nyugodtan. Nincs joga ilyet kamuzni. 20/L
2011. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szólj az anyukádnak, de minél előbb, hogy zaklat egy osztálytársad és az anyukája. Azt nem kétlem, hogy a sráccal elboldogulnál, (írásod alapján elég határozottnak tűnsz :) ) de az anyuka lerendezése már nem a te "hatásköröd".

... és nyugodtan legyél vele durva, ha a szép szóból nem ért!

2011. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Idősebbek simán ráhívnák a rendőrséget ugyanezért.
2011. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szüleidnek kéne szólni meg az ofőtöknek, mert ez nagyon nem normális helyzet.
2011. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, azt hiszem fogok szólni a szüleimnek, mert ez már nem normális. Főleg az anyja, már pont ő fogja nekem megmondani, hogy kivel járjak... Meg külömben is: 13 évesen nekem ez még azért korai, még várni szeretnék, van idő :) Köszi a válaszokat :)
2011. jan. 15. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!