Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim bejelöltek Facebookon...

Szüleim bejelöltek Facebookon és állandóan égek miattuk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már a Napi**arra is kikerültem, mert ott írták meg a haverjaimnak, hogy nem mehetek bulizni. Ha törlöm őket, akkor meg abból lenne a gáz. Mit csináljak? Mindenki rajtam röhög. :(
2011. jan. 15. 14:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
96%
Szegény én megértelek, és ezzel nem azt akarja szegény mondani, hogy szégyelli a szüleit! Én anyuka vagyok, a lányom kért, hogy ne jelöljem be, és nem jelöltem. Megértem, nem szégyell, de gondoljon már bele a kedves szülő! 15 évesen mi sem voltunk mások! Most ilyen korszakát éli a szülőnek el kell fogadni, kár a vita, és pláne nem kell égetni a gyereket. Beszéld ezt így meg velük, ha nem értik meg, akkor tényleg sajnállak.
2011. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom, szívem szerint írnék anyukádnak, hihetetlen, hogy ilyen eszébe jut egy szülőnek. Mutasd meg neki ezt az oldalt!
2011. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
81%

én is kikerestelek napiszaron :-)


jó nagy bunkók, nem elég, hogy nem enged el, még kérörvend is rajta... milyen szülő az ilyen, az enyémek sosem voltak ilyenek :-o

annyi esze lehetne negyvenévesen vagy mit tudom én, hány éves, hogy tinédzserkor csak egyszer van, azt nem lehet visszacsinálni, miért kell elszúrni, azért, mert az övé sz*r volt, és így kompenzál...


én nem égetném be a gyerekemet az osztálytársai előtt...pláne ilyen rosszindulatú megjegyzéssel.. anyai szív :D


28 / N

2011. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nekem is belinkelték.. :D

Először is azt nem értem, minek kell ilyet kiírni az üzifalra, hiszen tudtad, hogy a szüleid is látni fogják.

Jól meg kell gondolni, hol, kivel, mit osztasz meg..

2011. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
70%
ha ez a mariann az anyád én jól képenvágnám.mutasd meg nekik a napiszart
2011. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
70%

Tilts le őket. Ha nekik ez ciki, az ő bajuk... Közlöd, hogy te se érted, miért nem látják az üzenőfaladat...

Profilom/adatvédelem/tiltólista

2011. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Na, letiltásuk (én is most csináltam...):

Profilom/adatvédelmi beállitások/egyéni beállitások

Itt a bejegyzéseim résznél beállitod, hogy Egyéni, itt van lehetőséged megadni, hogy Elrejtés a következők elől: beadod , akiket letiltasz (ősök) és utána Beállitás mentése. Innentől nem látják, kinek mit irsz és ők se tudnak hozzászólni az üzenőfaladhoz.

2011. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Én megkérném őket, hogy a családi életünket ne az interneten éljük már. A családodon kívül senkinek semmi köze hozzá, hogy miért vagy büntiben.
2011. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
15%
ez kamu. ha beállítanád hogy csak ismerőseid láthatják a képeidet, üzenőfaladat, akkor nem kerültél volna ki. ha mégis, akkor meg nézz körül hogy milyen ismerőseid is vannak. szüleid pedig csak jót akarnak neked, féltenek, ez természetes. ennyi tisztelet sincs benned, hogy őket nem akarod visszajelölni. szomorú, hogy ilyenek a mai fiatalok.
2011. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
68%
Kedves utolsó, az nem szomorú, hogy egy szülő a gyereket a barátai előtt szégyeníti meg? Ez nem másokra tartozik, csak a családra.
2011. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!