Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim bejelöltek Facebookon...

Szüleim bejelöltek Facebookon és állandóan égek miattuk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már a Napi**arra is kikerültem, mert ott írták meg a haverjaimnak, hogy nem mehetek bulizni. Ha törlöm őket, akkor meg abból lenne a gáz. Mit csináljak? Mindenki rajtam röhög. :(
2011. jan. 15. 14:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
32%
Már ne is haragudj de mi az hogy égett miattuk!!hány éves vagy te 12?Ba... meg becsüld tiszteld és szeresd őket amíg teheted.Majd rá jössz arra mikor nem lesznek akkor milyen fontosak is voltak neked Ők.Nem tudom mi olyan nagy dolog ebben.Én saját magam csináltam a szüleimnek iwiwet,myvipet és képzeld nekem is be vannak jelölve írnak is.Na is akkor mi van basszus a szüleid nehogy már a haverok fontosabbak legyenek!
2011. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
Töröld le magad!Egyébként is egy rakás sz*r.Ne ott éld az életedet.
2011. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
a legjobb ha saját magad törlöd.én is ezt tettem
2011. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
62%
Jah...18L
2011. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
65%
az első vagyok 18/L
2011. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
32%

Uhh ez k. gáz!!! Miért jelölted őket egyáltalán vissza??

Hiszen tudod: Iwiw: A szülőké és a tanároké. MyVip: cigányoké és az emosoké. Facebook: az értelmiségé.

2011. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%
Anyádékban lehetne annyi előrelátás hogy felfoghatnák hogy ez neked rendkívül kellemetlen. Töröld magad, vagy őket. :D
2011. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy napiszarra kikerültél,azért az elég gáz. Tudják? Mert azért nekem is az ismerősöm mindkét szülőm, de eszükbe nem jutna hülyeségekkel égetni engem facebookon, vagy akárhol. Mindennek van határa.
2011. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%

Hát azért én megértelek. Manapság a FB már a legtöbb fiatal életének az EGYIK színtere, nincs azzal baj, ha valaki rendeltetésszerűen képes használni.

Inkább a szüleiddel kéne megbeszélned, hogy a családi dolgokat ne ott akarják elintézni, és ha neked írnak valamit (pl. hogy mész-e bulizni), akkor arra ne ők válaszoljanak, hiszen téged kérdeztek, várják meg, amíg te elkéretőzöl, és akkor mondják meg, hogy elengednek-e vagy sem. Hiszen attól még, hogy gyerek vagy, nem kéne kellemetlen helyzetbe hozniuk.

2011. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
86%
Szerintem jelöld őket vissza, de ne engedélyezd,hogy lássák az üzenőfalad meg a képeidet. (Profilom-Adatvédelmi beállítások)
2011. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!