Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim bejelöltek Facebookon...

Szüleim bejelöltek Facebookon és állandóan égek miattuk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már a Napi**arra is kikerültem, mert ott írták meg a haverjaimnak, hogy nem mehetek bulizni. Ha törlöm őket, akkor meg abból lenne a gáz. Mit csináljak? Mindenki rajtam röhög. :(
2011. jan. 15. 14:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Krisztián?
2011. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Iwiwen, Myvipen nem vagyok. Facebook ingyenes, nem kell sms-re költenem, de nem élem ott az életem, csak a haverokkal, barátokkal tartom a kapcsolatot. No meg a rokonokkal.

Nem a szüleim cikisek, hanem amit írogatnak. Miért az üzenőfalamon oltanak le? Van privi, vagy úgyis a szomszéd szobában vagyok, offline is közölhetnék.

2011. jan. 15. 14:14
 13/36 anonim ***** válasza:
88%

lol, mutasd meg nekik, hogy milyen oldalra kerültél ki miattuk. akkor talán elgondolkoznak... biztos nem akartak ők rosszat, csak nem tudták, hogy hogy terjed minden a neten

első: ha anyád miatt kikerülnél a napiszarra, lehet, hogy te sem tiszteletet éreznél úgy hirtelen.

2011. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezt talán tőlük kéne megkérdezned. :S
2011. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj velük. Ne szidd le őket, vagy ilyesmi, csak szépen, udvariasan, normális hangnemben mondd el nekik, hogy neked kellemetlen, hogy az ilyesmit a Facebook-on intézik, különben is ne úgy jöjjön már le mindenki előtt, hogy veled ezt nem lehet megbeszélni. Inkább mondják el neked, ha valami közlendőjük van.
2011. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Hmm. Akkor írok nekik privit, hogy ne írogassanak az üzenőfalamra. :( Napi**aros linket nem mutatom meg nekik, mert akkor lehet töröltetnék a profilom. Úgyis mindig nekik van igazuk, nem érdekelné őket, hogy miattuk kerültem ki. :(:(:(
2011. jan. 15. 14:20
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Én megutáltam mindkét közösségit. Érdekes, minden másban rinyálnak a személyiségi jogokkal. Még a gyorshajtóról is úgy készülhet kép, hogy az arca ne legyen felismerhető. Itt meg ha akarom, ha nem, látnom kell, ki mikor kel, mikor fekszik, kit birizgál. Zaklatnak, hogy nézzem már meg, mit gondolnak rólam. Hülyeség az egész. Ha barátnak jelölök be valakit, miért kell nekem tudni, hogy a barátom mit írt a barátja képe alá. Én kerek-perec megtiltanám a szüleimnek, hogy személyes dolgokat kivigyenek a nyilvánosság elé. Végy egy papatáblát, rakd az ajtódra, és oda tűzzék az üzeneteiket, ha már szóban nem tudnak nevelni, ennyire grafománok.
2011. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
85%

14:22,

respect

2011. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Hát nem kellett volna visszajelölni..amúgy igen is lehet égni miattuk, de meg lehet előzni.

Amúgy tilts le őket ahogy előttem írták, és nem fogják látni mit csinálsz, írsz..stb. Nekem apám ismerősöm csak de amúgy is leszarom mit lát meg vagy mit nem.

2011. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit idősebb vagyok.

Figyelj én nem igazoltam vissza anyumnak. Megmondtam neki rendes hangnembe,hogy ne haragudjon, iwiwen fent van az ismerőseim között.De az iwiw nem érdekel.

Facebookon alig alig igazolok vissza embereket. Én ott a barátaimmal tartom a kapcsolatot,senki másnak semmi köze ahhoz ,hogy mit írogatok ki az üzenőfalamra. Hiszen vannak dolgok amik szülőkre nem tartoznak. Baránőm fiának sem igazoltam vissza hiszen egy 15 éves fiúnak sincs ahhoz köze ,hogy én miket írogatok ki.

Töröld őket és mond el ezeket. Ha nem állsz ki magadért akkor meg csak magadra leshetsz.

2011. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!