Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy értelmezem...

Nem tudom, hogy értelmezem ezt a szöveget amit a párom írt valakinek? Ti mit gondoltok velem is meg egy másik nővel is Msn-n írt?

Figyelt kérdés

1szer ha ez ok végülis az lehet hogy a volt barátnőmmel írtam, mert nem tudom valamiért eszembe jutott de nem akartam Tőle semmit...csak úgy.

Munkahelyen msnem van Ővele is írok pluszba Ő két helyről ír.


2011. jan. 15. 12:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem tudom, hogy a te kérdésedet hogy értelmeZZem :D :D :D :D :D :D
2011. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
A barátod pedig megtanulhatna értelmes mondatokat használni, tagolni. :) Az enyém is sokszor így ír, és tök idegesítő tud lenni...
2011. jan. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%

A barátod egy analfabéta hülye, te meg egy szemét, sunyi dög, mi közöd ahhoz, hogy kinek és mit ír msn-en? Remélem a pasid felismeri ezen az oldalon az írását. :D

Amúgy meg kérdezd meg tőle, ehhez a kriptográfia sem elég, magyarul kéne először rendesen megtanulni, ahelyett, hogy a csajaival foglalkozik. Ja és igen, jó eséllyel akkora szarvaid vannak, hogy csoda, hogy látsz tőlük...

2011. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hmm ?
2011. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13:28 - neked sikerült értelmezni a kérdést? Oszd már meg velünk is...
2011. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megfejtettem.

"1szer ha ez ok végülis az lehet hogy a volt barátnőmmel írtam, mert nem tudom valamiért eszembe jutott de nem akartam Tőle semmit...csak úgy. "

Szerintem, de hangsúlyozom, szerintem, ez az a mondat, amit a kérdező párja írt, és amit a kérdező nem tud hova tenni. Véleményem szerint ez magyarul a következőt jelenti: Egyszer, ha ez oké (?), végülis írtam a volt barátnőmNEK, de nem is tudom, miért, valahogy eszembe jutott, pedig nem akartam tőle semmit"

És mivel egy másik csajnak írta ezt a pasi, a kérdező úgy hiszi, rá utalt, mikor az exbarátnőről beszélt.

SZERINTEM.

2011. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ööö... de ha másnak írta a pasi, akkor a kérdező hogy látta..?

Komolyan mondom, inkább nekifogok az egyiptomi hieroglifáknak és megfejtem őket, mint ezt a kérdést kibogozni :)

2011. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek mindenkitől.

Arról van szó, hogy a férjem azt hiszi én áll msn-t készíttetem és velem ír, közben nem. Csak ma ültem a gépnél és rá bukkantam,persze nem volt ki lépve és az én kíváncsiságból bele néztem és akkor ezt a kérdést találtam ott. De a férjem tagadja, hogy velem is meg a volt barátnővel meg még másikkal is írogat.Csak azt nem értem ha nem akar a csajtól semmit akkor miért tagad és miért titokban csinálja az egészet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. jan. 15. 15:36
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem én megértettem! (nem biztos)


Egyszer régen msnezett az exével, és ez lehet annak az oka, hogy a barátnő féltékeny és tesztelgeti. Nem akart az extől semmit, csak úgy ráírt.

Szerintem az ő az nem az ex, hanem a jelenlegi. És azért pluszba, mert talán két helyre is be van jelentkezve a nő, hogy nehogy lebukjon: a kitalálttal és a saját msn-névvel. Tehát két helyen is beszél a pasi a jelenlegi barátnőjével (egy ál-msnen és a valódin).

2011. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!