Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy értelmezem...

Nem tudom, hogy értelmezem ezt a szöveget amit a párom írt valakinek? Ti mit gondoltok velem is meg egy másik nővel is Msn-n írt?

Figyelt kérdés

1szer ha ez ok végülis az lehet hogy a volt barátnőmmel írtam, mert nem tudom valamiért eszembe jutott de nem akartam Tőle semmit...csak úgy.

Munkahelyen msnem van Ővele is írok pluszba Ő két helyről ír.


2011. jan. 15. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

a megoldás ebben a könyvben rejlik:


[link]

2011. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D:D
2011. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
:D én sem hogy mit akartál kérdezni
2011. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom a párod a másik nő írtak velük sok hely az msn. Gondolom nem tudom valamiért de.


És ebben teljesen biztos lehetsz! :)

2011. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, egy analfabétával jársz.
2011. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a kérdező vajon milyen nyelven hablatyol??? mivel magyarul nem tud ezért nem csodálom, hogy nem érti mit zagyválnak neki msn-en
2011. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak én nem értem???!
2011. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Én se értem mit szeretne a Kérdező. Teljesen értelmetlen az egész.
2011. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez szerintem tök értelmetlen, és ha te, aki ismered nem érti, akkor mi sem érthetjük, de teszek egy kísérletet:


Valamire mondta, hogy oké, egyetért, vagy épp beleegyezett valamibe, de csak egyszer hajlandó erre.


Írt a volt barátnőjének, valószínűleg ebből lett valami félreértés vagy nemtom, talán akivel most beszél, véletlen annak küldte el, amit az exének akart... valami ilyesmi. Nem akart semmit az exétől, csak úgy írt neki. (Hmm.)


Munkahelyről msn-ezik két emberrel, ez az Ővele lehet, hogy az exe, vagy valami más nő, vagy te...tudni kéne, kinek írta ezt. Az az Ővele az két helyről ír (két msn-je van, vagy nemtom).


Majd írd meg, mi volt, érdekel, mit sikerül megfejteni. :)

2011. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Megpróbálnád leírni helyesen magyarul?

Vagy te vagy aki kiírta a másik kérdést is?

2011. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!