Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok? A férjem azért...

Mit szóltok? A férjem azért balhézik mennyibe kerül a fogorvos meg minek kell 20 ezerert szájzuhany? Az orvos ezt irta elö nem jokedvemböl veszem meg hogy miert nem jo nekem az sztk orvos?

Figyelt kérdés
azért mert egyböl kihuzna a fogom. már 2 fogat régen elszurt.
2011. jan. 15. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
/www.budapestdental.hu/Esztetikai_fogaszat_Esztetikus_koronak_Regi_korona_csereje.html
2011. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14%

Hát, ha a férjednek kell kifizetni a költségeidet, én is balhéznék. Jobban mondva nem adnék pénzt a kezedbe és meg lenne oldva.

Ha pedig te fizeted a fogorvost, akkor nincs oka balhézni, ez esetben ne figyelj rá.

2011. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az embernek az egészsége a legfontosabb, a fogak pedig az elsők amik az általános higiéniához tartoznak. Oszd le a férjed, hogy ugye nem akarja hogy foghíjas felesége legyen.

Nekem az elektromos fogkefét ajánlotta, bár már régebben azt használtam, így visszatértem rá.

2011. jan. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

14:36


a házasságban nincs enyém, tied. a két fél fizetése összeadódik és abból költenek, mégha meg is beszélik, hogy ki mire mennyit költ.

nem úgy működik normális esetben, hogy a két fél közül az egyik (akár keres a másik, akár nem) megszabja, hogy mennyi pénzt kap a másik és annyit AD A KEZÉBE.


amiről te beszélsz, az egy banki szolgáltatás, és hitelnek hivják! még a barátommal sem bánok igy, ha szeretem... ha kér, és tudok adni, akkor adok. ő dönti el, hogy mire költi, és nyilván visszaadja idővel.

A páromtól nem várom el, hogy visszaadja.

A házastársamnak meg nem adok, mert a pénz közös és akkor vesz ki, amikor akar, megbeszéljük, stb.


itt nincs tied-enyém. Akinél van, azt nagyon sajnálom, mert annak hiába van papírja, nem házasságban él.

2011. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A szájzuhany állítólag az ínygyulladást csökkenti, ezáltal tovább megmarad a fogad. vannak olyan helyek, amiket nem tudsz fogkefével tisztítani, lehet, ezért ajánlotta a fogorvos. Nem mindenkinek kell, van akinek minden fogköze tisztítható megfelelően, ám koronáknál vagy egyedi elhelyezkedésű fogaknál lehet ilyen helyzet.Mondd meg a T férjednek, hogy mindez még mindig olcsóbb, mint a protézis...
2011. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!