Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok? A férjem azért...

Mit szóltok? A férjem azért balhézik mennyibe kerül a fogorvos meg minek kell 20 ezerert szájzuhany? Az orvos ezt irta elö nem jokedvemböl veszem meg hogy miert nem jo nekem az sztk orvos?

Figyelt kérdés
azért mert egyböl kihuzna a fogom. már 2 fogat régen elszurt.
2011. jan. 15. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Szájzuhany nélkül lehet élni... Egy orvos alapján meg nem kellene általánosítani.

A fogorvos nem olcsó mulatság, gondolom a férjed nem milliomos, azért "balhézik" rajta.

2011. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Kérlek ne vedd komolyan a férjedet amikor ilyeneket mond.
2011. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
csak rosszul esik mert eléggé szenvedek nem kéne még ezzel is jönnie mennyibe kerülök. bezzeg amikor kölcsönadta valakinek a megtaki pénzét és kb fél milla banki kamattol esett el az nem baj neki.
2011. jan. 15. 12:33
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Tényleg elég szemétség a férjed részéről. Azt akarja, hogy kiessen minden fogad? Igenis fontos erre pénzt áldozni. Az sztk fogorvosokat inkább nem is minősítem...


Nyugodtan vedd meg.

2011. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Egy orvos alapján azért ne ítélj. Nem vakon kell orvoshoz járni hanem előtte utánuk illik nézni. A legtöbb magánorvosnak van ingyenes sztk-s rendelése is.

Én is ilyenhez járok és komolyan, minden stressz nélkül ülök be a vizsgáló székbe. Ingyen.

2011. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Előírt szájzuhany? :D Na ez érdekes...
2011. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

SZTK fogorvos 1. : Gyerekfogászaton szétfúrta a hibátlan fogamat aztán úgy hagyta. 15 évvel később kellett kihúzatni.

SZTK fogorvos 2. : Hetekig mindent megpróbált, hogy az egyik fogamat megmentse.

Magán fogorvos (ráadásul jó családi ismerős): A gennyes, gyulladt fogat kihúzta, a helyét nem tisztította ki, nem adott antibiotikumot. Begyulladt az egész arcom, injekciózásra jártam -SZT-ba- 2 hétig.


Nem a helyen múlik, hanem az orvoson.

2011. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Most csináltattam porcelán héjat miden fogamra, mert a szülés tönkretette.600.000-ft volt, 10 éves garanciával.

A férjem tudta, hogy mennyire zavar, nem szólt érte.

Meg kell beszélni, az ember szája a kirakat.

2011. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mért szidjátok itt az sztk orvost. A párommal oda járunk és tök normális a doki mindent szakszerüen megcsinál és a negyedébe kerül a magáorvosnak.
2011. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a porcelán héj az milyen mire jó?
2011. jan. 15. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!