Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Van egy valaki ( pasi ) akit ahanyszor hivtam mindig felvette a telefont, vagy ha nem tudott beszelni vagy kinyomta, akkor tudtam hogy nem tud beszelni es kesobb visszahivott vagy irt egy sms-t hogy ... bizonyos dolga van nem tud beszelni es visszahiv kesobb. Hetfon felhivtam akartam valamit kerdezni tole es nem vette fel, nem is nyomta ki de uzenetett sem irt..., Ma szuletesnapja van, hivtam es nem vette fel de ... semmi mast nem csinalt hogy uzenetett irjon vagy valamit.

Mi lehet ennek az oka? Nagyon szomoru vagyok, mert egy nagyon jo baratok voltunk. De nem veszekedtunk nem volt semmi baj kozottunk...:(


2011. jan. 14. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem akar veled beszélni, vagy ellopták a telefonját.
2011. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na akkor most megint én leszek a gonosz és elmondom:

1. A pasi csak két vállra akar(t) fektetni. Ugyanazt játssza mint a csajok ilyenkor: kéreti magát. Arra gondol, hogyha ezt egy ideig játssza veled akkor könnyebb lesz a dolga, mert ilyenkor mit teszel? elkezdesz érte aggódni, 1000x felhívod esetleg írsz neki 100 sms-t emailt, stb. és ő lesz a kiskirály.


2.lehetőség : A pasi már talált mást akit két vállra fektet, és mivel már terhes a kapcsolatotok (ergo nem kapta azt meg amit akart tőled) így leépít... szerintem ez is szemétség, de mindegy


Jó tanács: próbálkozz még vele 1x vagy 2x aztán könyveld el veszteségként. Ha nem ért ennyiből akkor miért pazarlod rá az idődet?! Usgyi más emberek társaságát keresni!


(én is voltam hasonló szituban)

2011. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:
Ha olyan fontos lennél neki, biztos visszahívott volna. Hagyd a fenébe! Eddig se törte össze magát, hogy kommunikálhasson veled. Nem vagy neki annyira fontos. Ennyi.
2011. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonlót sejtek én is... Lehet, hogy talált valakit, de lehet, hogy elhívták bulizni és ott volt valami... Úgy is megtudod... Meg az sem ó, ha mindig rámászol... Lehet, hogy egy kis "tér" kell neki?
2011. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!