Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg? Mit...

Hogyan változzak meg? Mit tegyek, hogy ne legyek többé olyan, mint anyám? Nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
2,5 éves távkapcsolatom van. 3-4 hónapja minden este sírok,remegek és gyomoridegem van,kivéve amikor a párommal vagyok hétvégenként. Ma volt egy kiborulásunk ő is sírt,én is sírtam. Azt mondta olyan vagyok,mint anyám.Ezt hallva elakadt a szavam,magamban üvöltöttem és bőgtem.Azt h azt az énemet szereti,aki 4 hónappal ezelőtt voltam.Ez az egész úgy kezdődött,h nekem feltűnt h 1 lánnyal kezd igencsak jóban lenni,hívások,sms,skype,facebook egyfolytában . Én mondtam neki h ez engem zavar, nagyon szarul esik, azt mondta h csak barátok .Én elkezdtem kémkedni,természetesen ezt észrevette és ebből is voltak viták,kiborulások,aztán elmondta egyszer h semmiben sem biztos,amit eltervezett. Nem biztos a jövőképében, h mi lesz pár év múlva és mki azt mondta,neki,h most éljen,amíg fiatal ,mert én sem tartok neki örökké(úgyis nemsokára vége lesz) és ő ezen elbizonytalanodott,vagyis rajtam ,hogyha együtt maradunk vajon tényleg szarul fogja -e érezni magát 25-30 évesen?! Ha csak 1 nő lesz(én) az életében,nem fogja-e megbánni. Nekem ezt elmondta,én meg kiborultam és azóta nem tudok bízni benne.Néha felhoztam a jövőt,hogy majd lesz gyerekem,első házam stb. és direkt nem mondtam bele őt és kb le se szarta.Azt mondta h ő semmit nem tervez előre,de azt mondta h a barátja benne van a jövőképében, a csaj akivel még mindig ,egyre szorosabb kapcsolatban van, ő is benne van a jövőképében,rólam nem mondott semmit.Holnap jön le,megbeszéljük a dolgokat,de ő azt mondta h csak én változtam, ő nem változott. Igen változtam, sírok,emiatt depressziósabb vagyok,lehangolt,mert én álmodozó típus vagyok, gyűlölök itthon lenni,nem jövök ki jól a családommal és csak belé tudtam kapaszkodni,vele képzeltem el a jövőm,mégha nem is tökéletesre, de tudtam h ő mindig ott lesz nekem és ő lesz a férjem a gyermekeim apja. És így amit mondott, azzal ezt az egészet lerombolta,megölte bennem.Talán emiatt sírok minden este,mert úgy érzem,hogy nincs jövőm.Nem tudom mit tegyek,mert iszonyatosan,mindennél jobban szeretem és nemtudok semmilyen hülyeség miatt lemondani róla,soha..
2011. jan. 13. 23:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Erre az emberre ne építs jövőt. Ő nem változott, neked viszont elmélyültek az érzéseid. Ennyi. Valóban nem vonzó egy síró, rimánkodó nő, de hidd el ebben az esetben hatása sem lesz. Van egy barátnőm, ő éveket szúrt el egy pasira (ő szemét volt, mert még ígérgetett is) tök feleslegesen. Már mindannyian a hajunkat téptük, és mondtuk neki, hogy hahó, ébredj már fel! De nem. Teljesen hülyét csinált magából, és a maradék önbecsülését is eldobta (volna) érte. Te ne tedd ezt. Fiatal vagy, beszéljétek meg a dolgokat, és szállj ki, amíg lehet. Évek múltán csak nehezebb lesz.
2011. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves pityogó kérdező!

Nem igazán értem a kérdésedet, de tkp. miért kellene neked megváltoznod? Mármint miben kellene? És az anyukád milyen, hogy nem akarsz olyan lenni, mint ő?

Hidd el nekem, az a pasi már nem akar téged. Vagy ha igen, akkor csak hétvégenként. A többi napokra is kell valaki. Te távol vagy. Szerintem nincsen más ok. Lásd, a távszerelemben a régi lovagok sem bíztak. Erényövet csatoltattak magukra, és a nőjükre is, nehogy megcsalódjanak. Sztem nyugodtan nézzél körül odahaza, egy mindennap elérhető pasi után.

2011. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!