Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretjük őket?

Miért szeretjük őket?

Figyelt kérdés
Azokat az embereket miért szeretjük még a szakítás után is akik megcsaltak,megbántottak,bántottak esetleg tönkre tették szinte az életünket.Vajon mikor múlik el ez az érzés és igaz hogy az idő minden sebet begyógyit? Történt veled ilyen?elmeséled? :)
2011. jan. 13. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Most is pont így vagyok. Kiderült, hogy a barátom újra drogozik. Régen is csinálta, de 2 éve leállt vele. Most újra kezdi. Ott kéne hagynom a p....csába, de én marha, meg akarom menteni. Mert amúgy tök értékes srác, okos meg minden. De tartok tőle, esélytelen... És rohadt szar érzés, mert eddig kedves, aranyos volt velem, most meg sokszor megbánt, mert lekezelő. De nem bírom otthagyni. MIÉRT!!!
2011. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
???
2011. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

23:05

Szerintem a te eseted más, mert segíteni szeretnél neki, és ezért toleránsabb is vagy vele, de itt azokról a pasikról van szó, akik nem akarnak soha, de soha megváltozni, tökéletesen elfogadják magukat úgy bunkónak, ahogy vannak, és szentül hiszik, hogy ha szereti őket valaki, akkor el kell, hogy nézzen neki dolgokat.

Én valahogy a kamaszkoromban voltam utoljára transzban úgy, hogy nem láttam a fától az erdőt, hogy mekkora egy f*szkalappal álltam szóba, de már akkor is megvolt az bennem, hogy úgy meg tudtam gyűlölni az illetőt, hogy utána - bármennyire szerelmes voltam belé - már csak adacból se álltam vele szóba, kerültem, vagy éppenséggel bosszút álltam rajta.

Ilyen esetekben, amikor nem érdemli meg vki azt, hogy szeressék, minden eszközt elfogadhatónak tartok annak érdekében, hogy az ember örökre kiverje őt a fejéből.

30 / nő.

2011. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
* dacból
2011. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
mert nyilván volt oka hogy megszeretted, és az az ok, nem az volt hogy bunkó, hanem valami más, ami attól függetlenül hogy (meg)bántott még megmaradt ...
2011. jan. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért,mert az igazi érzelmeket nem befolyásolja az sem,ha a másik gonosz velünk,vagy bánt minket.Sajnos...
2011. jan. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok apámékkal.Bármit mondtak,bármit csináltak megbocsájtottam nekik.De mostmár inkább kezdek utálatot érezni ellenük!
2011. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
a szerelem vak
2011. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mert sokan igénytelenek a kapcsolatuk minőségére
2011. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!