Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik minden nap...

Miért történik minden nap valami rossz velem?

Figyelt kérdés
Tegnap csak úgy a semmitől elkezdett nagyon fájni a lábujjam, ma fejen állás közben kitekeredett a nyakam, szőrnyen fáj. Tegnap meg még mikor hosztam be fát bele ált egy nagy tüske. :S Most meg 10 percel ezelött a kezem ha egy kicsit elforditom jobra vagy balra már szőrnyen fáj. Mi történik velem? (kategoria direkt)
2011. jan. 13. 14:44
 1/8 A kérdező kommentje:
vagyis a körmöm alá ált bele a tüske. 13L
2011. jan. 13. 14:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy az emberrel egyszer csak sorozatosan rossz dolgok történnek, de ez azért van mert fog történni valami nagyon jó :)))) velem is volt már ilyen :)
2011. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm.


Ma kaptam biologiából egy 4-st erre az egész osztály hogy puskával könnyű meg ilyen :(

2011. jan. 13. 14:58
 4/8 AnnAmbrus válasza:

Komolyan pozitívabban kellene gondolkoznod. Reggel mielott felkelnél, gondold azt, hogy ma minden jól fog sikerülni. A rossz gondolatokat távolítsd el magadtól. Amellett persze oda is kell figyelned arra amit teszel.Lassítsd le a mozdulataidat. A legtöbb baj a kapkodásból származik.


Anna

2011. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
velem is volt ilyen egy hétig, utána viszont nagyon szerencsés dolgok történtek, nyugi :) pl a szerencsétlen hetem aból állt, hogy anyám egész héten ordízott velem, kaptam 3 kettest, elhagytam a kulcsomat, és 1 óráig kerestük, nem lett meg, a suliban cukkoltak, stb.. nagyon rossz volt... :\ de utána nagyon jó dolgok történtek.. pl. kaptam csomó jó jegyet, ofői dicséretet egy fellépésért, anyám nem ordított velem, stb.. :P:D
2011. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Holnap meg egyest fogsz kapni nyelvtanból...
2011. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

honnan tudtad hogy holnap lesz nyelvtanom?? Remélem nem kapok. Ha mégis akkor azt megírom :))


Amúgy remélem hogy jővőhéten csupa jó dolog fog velem történni, és kipróbálom azt is hogy holnap pozitivan kelek fel.

2011. jan. 13. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
talán abból gondolja, hogy hosztam helyett hoZtam, például...
2011. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!