Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tuttok segíteni? Uyge?

Logika kérdése:

Tuttok segíteni? Uyge?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy a multkor elmentünk fogszabályozásra. Szép volt jó volt a fogam, mégis az orvos azt mondta hogy fogszabályozó szükséges. Én ezen úgy meghraguttam(hogyne hisz a szó szoros értelmében minden étkezés után megmostan, suliban is) hogy lek...anyáztam, meg lebuzziztam, meg egy csomó olyan dolgot vágtam a fejéhez, amiről szerintem nem is tuggya mit jelent, az arckifejezéseiből ítélve. Na de a bökkenő az, hogy ez az orvos a nagyapám nagyon jó ismerőse, és ugyanennek az orvosnak az apja anyám, és a tesóm főnöke. Hogy a 'szomba fgogom ezeket megmagyarázni nekik, ha beárul az a kúruzsló sarlattán?
2011. jan. 13. 13:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%

Arra még nem gondoltál, hogy talán a fogorvos jobban ért hozzá, hogy mit kell csinálni a fogakkal, mint te magad? Mellesleg szerintem még sok más dologhoz is jobban ért.

1. Az orvos nem azért mondja, hogy ezt vagy azt kéne csinálni, hogy téged sértegessen, hanem azért, mert szükség van rá.

2. Ha orvoshoz mész, nem beszélhetsz így vele akkor sem, ha nem értesz vele egyet, mert kulturált ember nem így nyilvánít véleményt, pláne, hogy te kerested fel őt, nem ő követelte, hogy hozzá járj a fogaiddal.

3. Ha már ekkora paraszt voltál, viseld a következményeket.

4. Tanulj meg magyarul írni, valamint tisztességesen viselkedni, mert amíg ezen nem változtatsz, semmi alapod nincs másokat kritizálni.

2011. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Akor most lesüllyedek a szintedre.

De hülye vagy b@szki!Hogy a fenébe lehetsz ekkora lárva?!Nyilván annak hogy milyen gyakran mostad a kicseszett fogaid,semmi köze nincs ahoz hogy tetves fogszabályzót kell rájuk rakni!Énnyi ész azért már szorulhatott volna abba csökevényes fejedbe,hogy ahoz semmi köze a fogmosásnak,hogy hogy nőttek a kicseszett a fogaid!Ha hamarabb letetted volna azt a szájbavert cumit babakorodba,akkor most nem állnának ugy mint az ökörpisilés a szélben!Ezért nem az orvos a hibás hanem te,meg a természet,meg az anyád,meg a genetika.

2011. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

ökörpisilés a szélben


Na ezen jót röhögtem:):)

2011. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
A fogmosás akkor hatásos ha jól csinálod,de akkor se állítja sorba a foagidat ha azok:kiharapod a pókot a sarokból kinézetűek,és egy rossz hír nem kell állandóan sutulni a fogaidat mert lekopik a zománc.
2011. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 tetris ***** válasza:
100%

Sose hittem volna, hogy egy gyereknek ilyet fogok válaszolni, de az meggyőződésem, hogy neked aztán elkelne egy-két atyai nyakleves!

Mégis mit képzelsz te magadról? Ki vagy te, hogy lebizizz, meg lek..anyázz bárkit is. Még helyesen írni se tudsz!

A doki azért nézett nagy szemekkel rád, mert teljesen le lehetett döbbenve, hogy hogy lehetsz képes így viselkedni.

Remélem elmondja a nagyapádnak a viselkedésedet, és megkapod otthon a magadét. Meg is fogod érdemelni.

2011. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
83%
Tőlem kaptál vonna visszakézből akkorát hogy k--ra nem lenne szükséged többé fogszabályozóra de még fogkefére sem. Szerintem ne kérj bocsánatot mert még arra sem vagy méltó. Ásd el magad.
2011. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Észrevette valaki hogy minden válasz le lett pontozva meg a kérdező válaszra sem méltat senkit?


Gondolom most jót röhög a markában, kiírt egy fals kérdést, és most röhög azon hogy mások hogy kiborultak rajta..akarom mondani kiborultunk mert én is elküldtem a fenébe de rájöttem hogy valszeg kamu kérdés, lepontozgat mindenkit és röhög :)

2011. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Mit képzelsz magadról te kis sz.rházi, egy fogORVOST sarlatánnak nevezni?

Megérdemelnéd, hogy soha többé ne lássanak el, és vonyíts a fájdalomtól amikor szép lassan elrohadnak a fogaid!

2011. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!