Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tuttok segíteni? Uyge?

Logika kérdése:

Tuttok segíteni? Uyge?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy a multkor elmentünk fogszabályozásra. Szép volt jó volt a fogam, mégis az orvos azt mondta hogy fogszabályozó szükséges. Én ezen úgy meghraguttam(hogyne hisz a szó szoros értelmében minden étkezés után megmostan, suliban is) hogy lek...anyáztam, meg lebuzziztam, meg egy csomó olyan dolgot vágtam a fejéhez, amiről szerintem nem is tuggya mit jelent, az arckifejezéseiből ítélve. Na de a bökkenő az, hogy ez az orvos a nagyapám nagyon jó ismerőse, és ugyanennek az orvosnak az apja anyám, és a tesóm főnöke. Hogy a 'szomba fgogom ezeket megmagyarázni nekik, ha beárul az a kúruzsló sarlattán?
2011. jan. 13. 13:04
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
70%

Elvileg ami a rendelőben az orvos és közted hangzik el, az orvosi titoknak minősül. Szerintem még ebben az esetben is.

Ha igazam van, akkor szerencsés vagy. Bár visszavehetnél az arcodból egy kicsit.

2011. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem jogos a felháborodásod az orvos csak azt mondja el amit lát a szádba, és hiába mosol naponta többször fogat ha nem csinálod jól tök fölöslege. És ha baromságot csináltál vállald érte a felelősséget.
2011. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
jah, és attól, hogy gyakran mosol fogat még lehet szükséged fogszabályzóra, mert attól még állhatnak össze-vissza. A fogmosás csak a fogak romlása ellen óv. Idióta.
2011. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kérj bocsánatot. Nem volt jogos a felháborodásod, és még szemtelen is voltál. Attól, hogy mosod a fogad, még lehet csámpás.
2011. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Elég IQ-tlan a kérdező. Megérdemli, hogy a "kúruzsló - hosszú ú-val? sarlattán - két t-vel? beárulja".


TŐlem még kapnál is egy szájast, és lenne miért fogszabályzót viselned.

2011. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Mégis miben segítsünk??? Szállj magadba, mi a fenét képzelsz te magadról? Tiszteletről még életedben nem hallottál? Mondjuk nem amiatt van lelkiismeret furdalásod, amit tettél, hanem attól parázol, hogy aki megtudja, mit szól. Neveletlen tuskó.
2011. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon nagy bunkó voltál! Vállald a felelősséget!
2011. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Se írni, se viselkedni nem tudsz.

Ezek után higgyük el hogy a fogaid rendben állnak? :)


Viccet félretéve eszméletlenül szemtelen voltál, illetve egyenesen ordenáré! Nem tudom hány éves vagy de ezt nem tudod jóvátenni. Hiába kérsz bocsikát, attól még rádragadt hogy ilyen vagy és kész, legközelebb gondolkozz mielőtt beszélsz.


Az meg igaz hogy hiába mosnál 50-szer fogat, akkor sem tudsz változtatni azon ha csámpásan állnak.

2011. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
98%
De jót nevettem most! Köszi kérdező!!! A fogmosás hogy függ össze a fogszabályzó szükségességével, megtisztelnél, ha kifejtenéd, érdekelne!
2011. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

én ezekután lexarnálak a családod és az orvos helyében is. Ők csak jót akartak. Te meg bunkó, visszataszító módon viselkedtél.

Majd ha 5-10 év múlva rájössz, hogy kutyába sem vesznek, mert hülyén néznek ki a fogaid, és se a nők/pasik, se a munkáltatók nem állnak majd veled szóba, akkor meg sírni fogsz, hogy bárcsak most normális lettél volna


Pszihológushoz küldenélek, mert az ilyen kitörések, már ne is haragudj, de nem normálisak.


Melyik népcsoportból tetszik jönni? :)

2011. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!