Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tuttok segíteni? Uyge?

Logika kérdése:

Tuttok segíteni? Uyge?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy a multkor elmentünk fogszabályozásra. Szép volt jó volt a fogam, mégis az orvos azt mondta hogy fogszabályozó szükséges. Én ezen úgy meghraguttam(hogyne hisz a szó szoros értelmében minden étkezés után megmostan, suliban is) hogy lek...anyáztam, meg lebuzziztam, meg egy csomó olyan dolgot vágtam a fejéhez, amiről szerintem nem is tuggya mit jelent, az arckifejezéseiből ítélve. Na de a bökkenő az, hogy ez az orvos a nagyapám nagyon jó ismerőse, és ugyanennek az orvosnak az apja anyám, és a tesóm főnöke. Hogy a 'szomba fgogom ezeket megmagyarázni nekik, ha beárul az a kúruzsló sarlattán?
2011. jan. 13. 13:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%
Nahát..te tényleg egy igazi tahó vagy...Az IQ a béka segge alatt lehet a te esetedben..Az orvos helyében úgy dobtalak volna ki a rendelőből,hogy a lábad sem érte volna a földet,Remélem el is mondja majd,hogy miket mondtál,és remélem,hogy soha többé nem teheted be a lábad a rendelőjébe..Mit képzelsz magadról,hogy egy felnőtt emberrel így beszélj???
2011. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%

13:29

Figyeld meg, az ilyenek is megtalálják a párjukat. Hasonló színvonalon, persze. A 40-évesen már 70-nek kinéző, egész nap kocsmában ülő, segélyből élő, havonta csak 1x fürdő ősalkoholistákat. Agyilag legalábbis kb. egy szint.

2011. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
98%
Nem lehetne, hogy a fogszabályzás helyett agyműtéten ess át? Az egészen biztosan kellene...
2011. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
41%
Még mindig bocsánatot kérhetsz és ráfoghatod a rosszkedvedre.
2011. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
elég buta emberke lehetsz,ha egy olyan emberrel kerülsz ilyen helyzetbe,aki jót akart neked!Nem hiába mondta,hogy kell a szabályzó.Én a helyébe többet be se engednélek magamhoz,.Szegény anyukádat meg a tesódat ilyen helyzetbe hoztad.Nagy butaság volt!!!!!!!!!!4
2011. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
néha az ember fogai ne olyan irányba nőnek ahova kellene(kitolja az egyik fogat a másik eldől a fogsorod egy rossz fogtól stb.) és ilyenkor szabályozni kell a fogat:P és a legjobb fogkrém se segít ilyenkor ezen kicsikém:D amit csináltál ahoz nem volt jogod, mert egy orvos szinte potom pénzért turkál a szádban és erre ez a hála. én a helyében szappannal is kimostam volna a szádat:P
2011. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
97%
Fényképezd le,majd linkeld be a fogaid,aztán megnézzük...:D
2011. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen igaza van mindenkinek, egy neveletlen bunkó vagy.... Felnőtt emberrel így beszélni???

Nekem is volt fogszabályzóm és nincs egy rossz fogam se.

És tényleg k*rva szar ha az embernek csálék a fogai... Nekem csak "farkas fogaim" voltak viszonylag későn lett fogszabályzóm, de előtte alig mertem mosolyogni....

De téged csak az érdekel, hogy neked kínos lesz ha a szüleid megtudják, az nem, hogy az esetleges párodnak kínos lesz h a partnerének csálék a fogai... mert az is kínos lesz nem is kicsit.....

2011. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
88%
Milyen aberált barom vagy te? Ha azt mondja, hogy fogszabályzó kell, akkor se kell egyből neki esni, max nem fogadod meg a tanácsát. Gondolkodj mielőtt kinyitod a nagy szádat! És elkezdhetnéd bőszen forgatni a helyesírási szótárat, mert aki így írja le azt a szót, hogy tudja, addig másnak ne szóljon be, főleg ha még nem is ért hozzá!
2011. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
97%
Inkább először tanulj meg helyesen írni és fogalmazni,aztán ismerd meg a magyar szavak szebbik felét is.Semmi tiszteletet nem látok benned az orvos felé,gondolom másokat sem tisztelsz meg udvariassággal.Udvariasan is elmondhattad volna,hogy te nem így látod,mégha ő is az orvos.Mond el otthon, hogy ez történt,szerintem lehet meg sem fognak lepődni,ha tudják,hogy ilyen lobbanékony vagy.
2011. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!