Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy mondjam el?

Ezt hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és segítettem pár oszt.társamnak töriből akik adtak pénzt és ragaszkodtak hozzá h fogadjam el... ( 4000 ft :SS ) hogy mondjam el anyunak?
2011. jan. 12. 22:28
 1/8 A kérdező kommentje:
ja igen, a pénzt elraktam
2011. jan. 12. 22:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Fontos elmondani? Vagy nagyon haragudna?
2011. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Magyarul, tagoltan, lehetőleg ne akkor, amikor a híradót nézi.

Nincs ebben semmi rossz, kerestél egy kis zsebpénzt korrepetálással.

2011. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél belőle csokit, és egyétek meg közösen a csajokkal!
2011. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat évesen gyűjtöttem gesztenyét és elástam (kincs:)). Legnagyobb meglepetésemre tavasszal kihajtott. Szüleimtől kérdeztem, hogy mi történt, hova lettek a gesztenyéim. TArtottak egy rövid biológiai felvilágosítást. Amikor túltettem magam a gesztenyék elvesztésén (és tudtam,hogy fa lesz belőlük), kiástam őket, csináltam papírtölcséreket és földestől beletettem őket.

Majd körbejártam a szomszédokat és mindenkinek eladtam egy "fát".

A szüleim utána visszazavartak, hogy adjam vissza a pénzt :(

Pedig a szomszédok a mai napig emlegetik, hogy mennyire aranyos kereskedő voltam és szívesen odaadták azt a néhány száz Ft-nak megfelelő összeget.

2011. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
minek mondanád el?
2011. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem fura, h ők ragaszkodtak a pénzhez, mert nálunk kb alap, h mindenki aki tud segít a másiknak, de elhiszem neked, h így történt. És ha tényleg ők akarták odaadni, akkor nincs abban semmi rossz sztem.


És ha el akarod mondani. Csak lazán meséld el. Ha te is lazán kezeled talán ők is úgy reagálnak rá, vagy ha nem; akkor is maradj nyugodt, és higgadtan kérdezd meg, h szerintük (mmint szüleid szerint) mit csinálj a pénzzel. Nagy baj nem lehet, max azt mondja, h add nekik szépen vissza. És akkor - ahogy korábban írták már - mondjuk csoki "formájában" add nekik vissza :)

2011. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el... ha kérdezné h honnan van akk elmondanám h segítettem ennek-annak és azért adta. :)
2011. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!