Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünknek kellene keresnie...

Melyikünknek kellene keresnie a másikat?

Figyelt kérdés

Az egyik távoli rokonom (akivel nem igazán vagyok jóban, vmiért eddig tartottam vele a 2 lépés távolságot) 1 hete azt mondta, hogy adjam neki oda az önéletrajzomat, majd megkérdez vkit hogy tudna-e nekem munkát adni. Elküldtem neki emailben, de nem vagyok benne biztos hogy megkapta-e. Ő nem jelentkezett nálam, én meg úgy vagyok vele, hogy ha hívogatom akkor erőszakosnak fog gondolni.



Melyikünknek kellene keresnie a másikat?


2011. jan. 12. 22:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha jobb viszonyban lennénk (most sokat nőtt a szememben, hogy felajánlotta a segítségét, szó se róla) akkor simán felhívnám, de nem igazán vagyunk jóban...Persze mostantól ez másként lesz, mert rendes.
2011. jan. 12. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Hívd fel nyugodtan!

Konkértan kérdezd meg, hogy átment-e az email, mert azóta neked mások jeleztek, hogy nem kaptak meg tőled várt leveleket, és nem tudod ellenőrizni, hogy az önéletrajz is átment-e. Hisz visszaigazoló email nem érkezett róla....

2011. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel nyugodtan, és kérdezd meg, hogy megkapta e az önéletrajzodat, mert ha nem akkor elküldöd mégegyszer. ebben nincs semmi rossz, nem tolakodó vagy hasonló.
2011. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked. Ő tesz szívességet, nem te.
2011. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha felhívni nem szeretnéd, emilben is megkérdezheted, hogy megkapta-e.
2011. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Meggyőztetek, holnap megkeresem. :)

2011. jan. 12. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!