Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mégis mit csináljak?

Ilyenkor mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 éve meghalt apám. Anyám azóta a családi vállalkozás vezetését egyedül viszi, de a két bátyám is ott dolgozik egész nap. Nagyon keveset látom őket, előfordul olyan nap, amikor nem is találkozok velük, mert mire hazaérnek én már alszok. Anyám nagyon stresszes a munka miatt, ami rám is kihat valamiért. Barátaim vannak, de sok olyan alkalom van amikor nem vagyok egyáltalán rájuk kíváncsi, akár napokig. Egyedül a foci, ami tud érdekelni, azaz egyetlen motivációm jelenleg. Suliban sokszor nem tudok odafigyelni, tanulni sem tudok folyamatosan és valamiért kényelmetlenül is érzem magam az iskolapadban. Múlthéten kilett hívva az orvosi ügyelet miattam, mert az idegrendszerem felmondta a szolgálatot pár órára. Akkor azt mondták pszichológushoz kéne mennem, de én ezt már mondtam is anyámnak, mert korábban is javasolták a tanáraim. De ő erről tudomást nem vesz, úgy gondolja, hogy ha ő bírja a céggel járó terhet, akkor nekem is bírnom kell. De rosszul gondolja, nem bírom és mindig napról napra nehezebb felkelni. 2 éve szeretnék magántanuló lenni, legalább 1 évet, mert úgy érzem hogy azzal egyenesbe tudnám magam hozni. Nem lenne a napi stressz a suli miatt, anyám miatt sem. Szerintetek?

16/f


2011. jan. 12. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó az osztályfönököd beszélj vele erröl és kérd meg,hogy segítsen anyukádat meggyözni.Anyukádat nagyon leköti a pénz megkeresése de nem szabad,hogy te a háttérbe szorulj!
2011. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az ofőmmel elég rossz a viszonyom, talán pont azokért, amit most leírtam a sulival kapcsolatosan. Ő elmondta nekem, hogy nem érdekli mi történt/ mi történik a családomban. Szóval vele ezekről még beszélni sem tudok...
2011. jan. 12. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Közeli rokon?Keresztanya,nagybácsi,nagynéni,nagyszülök?Aki ismeri jól anyukádat?
2011. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
_ÈS tudna rá hatni?
2011. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amióta apám meghalt, a rokonság is nagyon leépült körülöttünk.

Keresztanyám talán tudna vele beszélni, csak vele is néha néha suli közben találkozok. De jó ötlet, megpróbálok vele beszélni. Köszi, megy a zöld.

2011. jan. 12. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszihológushoz egyedül is el tudsz menni,vedd kezedbe a sorsod!
2011. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!