Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni a...

Miért nem bírom elviselni a nővérem? :O

Figyelt kérdés
Egyszerűen ki nem állhatom. Már költözött el aztán vissza, részeges barátja volt, a mostani se kutya de hát ha ilyen balfék most mit csináljak vele... DE soha nem hozom szóba amikor veszekszünk mert szemétség lenne. Ma például azért veszett belém, mert (a hűtőnk ajtaja kicsit rosszul záródik és erősebben csuktam be) "bevágtam" a hűtő ajtót. Mire én de hát anyu mondta hogy így kell...és akkor elmondott minden h*lye állatnak...meg hogy mindig is tudta hogy nincsen sok eszem és hogy egyszerűen az intelligencia szintem az valahol a béka segge alatt van..és ezt ő mind komolyan is gondolja. Ez előtt 2 nappal meg a barátomnak mondogatja hogy ő mennyire gyűlöl engem...na mondom szép...most akkor végül is ezt miért csinálja velem? valami ötlet?
2011. jan. 11. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

hát a te nővéred olyan mint az én fiú testvérem. Nem kapok tőle mást csak azt hogy én egy nyomorék vagyok/ me gijenek.

Anyu mikor kér tőle 5 ezer forintot akk azt mondja hogy az albérletbe nem kell ennyit fizetni :O Alapból adott 10-et meg még a fába kellett volna egy 5 ezer fotintal beszállni

2011. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Korotokat leírnád esetleg? Illetve milyen volt korábban?

Az is lehet, hogy valami nincs rendben az életével és rád vetíti a dolgokat. Lehet, hogy a korából adódóan érzelmi hullámvölgyei vannak. Az is lehet, szimplán csak megjött neki a havi.

2011. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát a nővérem 19 én meg 17 éves vagyok...igazából gondja az van...mert a barátja elég hogy is mondjam "buta"...nem tudja eldönteni hogy mit akar...23 éves még nincs meg az érettségije most 12.es...amúgy szakmája már van, pincér. De nem ebben akar dolgozni...katona "akar" lenni...a pénzzel egyáltalán nem tud bánni...vagyis sztem "nem életre való ember"...de ezt még egyszer sem mondtam a nővéremnek mert csak fel idegesíteném. Anyu már mondta neki nem is egyszer, most itt lakik a barátja is. Semmit nem kell nekik fizetni, szóval ilyen gondjuk nincs, annyit kéne csak csinálniuk, hogy néha segítenek a házi munkában...de az meg büdös mindkettőnek...vagyis tudnék mesélni de az rettentő hosszú lenne...sajnos még nem jöttem rá hogy miért van ez és miért csinálja ezt velem...de reméltem hogy itt talán választ kapok :/
2011. jan. 14. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon bonyolult dolog, ok minden közrejátszhat. Mivel idősebb, biztosan van benne némi féltékenység, ez természetes.

Ha problémája van a barátjával, és ezt nem vele beszéli meg, intézi el, akkor a környezetén fogja kitölteni, sajnos...

Egyrészt azt tudom javasolni, hogy beszélj anyukáddal a dologról, kérj tőle tanácsot, hogy hogy tudnád kezelni a nővéredet, illetve beszélned kellene a nővéreddel is, megmondani neki, hogy neked nagyon rosszul esik, amit csinál, és nem szeretnéd, hogy ilyen puskaporos legyen a levegő... kérdezd meg, hogy mi okozhatja ezt, van-e valami baja... esetleg, ha kicsit belemélyedsz a dologba, a végén még közelebb is kerültök egymáshoz.

2011. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó ötlet ... megpróbálom :) köszönöm hogy segítettél :)
2011. jan. 16. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!