Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvagyok keseredve . Mit...

Elvagyok keseredve . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azért ide írok mert itt vannak akik normálisan tudnak válaszolni. Van egy család akikkel jóban van az én családom de nagyon ritkán találkozunk és akkor sem sok időre. Van két fiúk és az egyiket nagyon szeretem. A fiatalabbat. Az a helyzet hogy nálam is fiatalabb és pont abban a korban van amikor ez még számít. Főleg az én életszemléletemmel. Én 20 vagyok ő meg 17. Én már szeretnék férjhez menni és gyereket (kérlek ezért ne bántsatok ilyen vagyok és kész) őt pedíg még nem zárhatom be egy ilyen komoly kapcsolatba. Ráadásul egy másik lányt lányt szeret. Nem tudom mit tegyek hogy a ritka találkozás ellenére azért legalább jó barátok tudjunk lenni. Úgy érzem meg van az élete nélkülem is csak szeretnék én is beletartozni. Nem tudom hogy keressem a kapcsolatot vele (akármilyen jellegű kapcsolat is) mert nagyon csöndes fiú egyébként.
2011. jan. 11. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondj le róla, majd találsz magadhoz valót.
2011. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajánld fel a barátságodat! Ha szimpatikus vagy neki, és kedvel, akkor el fogja fogadni, és érd be egy darabig ezzel, amíg nem szakít a másik lánnyal. Utána léphetsz, bevallhatod neki, hogy már régóta szereted őt, de előbb semmi esetre sem!
2011. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb több mint 10 éve ismerjük egymást de tényleg nem sokat beszélgettünk eddíg és néha nagyon nyomulós tudok lenni barátságban is és pl túl sokszor írok rá a másikra és az fárasztó lehet a másik embernek. Csak kell valami ok amiért ráírok mert csak úgy lehet furcsán venné ki magát.
2011. jan. 11. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Te nem barátott akarsz csak meg akkarod hóditani ami csak úgy megy ha kapcsolatba vagytok. A barátaiddal haverkodj ő mást szeret próbáld elfogadni.
2011. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ismersz engem. Igen szeretnék vele kapcsolatot de ugyanakkor tekintve hogy rég ismerem így a barátságát is keresem és ha nem járni fogok vele akkor csak a barátja akarok lenni. Amíg nem tudod hogy mit érzek és milyen vagyok addíg nem tudhatod hogy hogyan értettem a kérdést és hogy a barátsága is fontos és ha nem kapom meg a szerelmét akkor legalább baráti szeretetét kapjam meg.
2011. jan. 11. 20:46
 6/8 anonim válasza:

Ha igazán szerelmes vagy, akkor nem tudsz a barátja lenni. A barátsághoz is sűrű találkozások, beszélgetések kellenek, tehát mindenképpen sok együtt töltött idő. És te nem fogod tudni őt barátként kezelni. Persze csak, ha tényleg szereted.

Én a helyedben hanyagolnám, amíg barátnője van, utána pedig elmondanám neki az érzéseimet.

2011. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
:) Hmmm azthiszem tudom mirol beszelsz :) hát szerintem lehecc a barátja (ha képesvagy ra) De ha tobbet érzel iránta akkor maradjatok csak jo ismerosok mert magadat fogod ezzel bántani...neked lesz még ennél is rosszabb...Persze az h a baratja e tucc lenni nemcsak rajtad mulik :) te mondhatod h legyunk baratok ha o nemannyira ert meg teged :( De am szerintem ha egyszer jo baratok lesztek akkor akarmilyen idokozonként is fogtok beszelni a másikkal tudni fogjatok h mindig számithatsz raa es o is mindig számithat rad :) es ez a fontos.... Igazábol szerintem csak rajta all ezaz egesz... SZERINTEM...
2011. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szeretném hogy működjön legalább a barátság de ilyenkor tényleg mindíg rájövök hogy nem csak rajtam áll rajta ugyanannyira. Köszönöm hogy írtatok:).
2011. febr. 3. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!